Autentické príbehy, nadčasové témy

Pod ľadom sa čas zastavil

0
Pod ľadom sa čas zastavil

Predstavujeme The Cellular Swiss Ice Crystal Collection,  kolekciu posilňujúcich prípravkov,  ktoré pleti pomáhajú odolávať času.

Svet, v ktorom žijeme, vplýva na starnutie pleti viac, než vek ako taký

Vo výške niekoľko tisíc metrov nad morom, vo vrchoch Švajčiarskych Álp, sa rozprestiera svet čírych ľadových kryštálov, kde krása prekonala čas. Práve na tomto mieste sa dve zdanlivo krehké rastlinky a jedna drobná riasa naučili prežiť a zotrvať v najnáročnejších podmienkach na zemi. Vyvinuli si stratégiu, ktorá im umožnila prekonať nástrahy prostredia, ochrániť si DNA a úspešne rásť. Nie je preto prekvapením, že značka La Prairie, ktorej dedičstvo a posolstvo sú už vyše tri desaťročia hlboko zakorenené v Švajčiarsku, zúročila tajomstvá týchto rastlín a použila ich pri vývoji výnimočného komplexu Swiss Ice Crystal Complex, prihláseného na patentovanie. Komplex premieňa silu rastlín a riasy odolávajúcich extrémnym podmienkam do podoby, ktorá umožňuje pleti získať vyššiu odolnosť a ľahšie zvládnuť nástrahy každodenného života.

small_2

Naučili ste sa odolávať stresovým situáciám života, ale čo vaša pleť? K tomu, aby mohla odolávať zrýchlenému starnutiu, potrebuje posilnenie a väčšiu schopnosť odolávať vplyvom, ktoré jej starnutie najviac urýchľujú – klimatickým výkyvom, nečistotám prostredia, nástrahám cestovania, nedostatku spánku, nervozite. Uvedením prípravkov Cellular Swiss Ice Crystal Cream a Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil s komplexom Swiss Ice Crystal Complex prihláseným na patentovanie pleť nadobudne potrebnú odolnosť a obnovu, takže vyzerá mladšie dlhší čas a dokáže zvládať akékoľvek vplyvy urýchľujúce starnutie. Je to extrémna starostlivosť o pleť v tom najlepšom význame – prenáša najviac sofistikované tajomstvá prežitia z prírody do vedecky pokrokovej pleťovej starostlivosti.

Swiss Ice Crystal Complex – evolúcia v prírode, revolúcia pre vašu pleť

Výnimočný komplex prihlásený na patentovanie pozostáva z extraktov lomikameňa protistojnolistého (Saxifraga Oppositifolia), soldanelky alpínskej (Soldanella Alpina) a švajčiarskej snežnej riasy. Predstavuje účinnú cestu pre zachovanie mladosti pleti, umožňuje jej bez ujmy odolávať fyzickému, chemickému a vonkajšiemu napätiu. Swiss Ice Crystal Complex zachováva obnovovací potenciál kmeňových buniek pleti, podporuje jej obnovu, posilňuje obranyschopnosť pleti pred oxidačným stresom, bojuje proti voľným radikálom, a v neposlednom rade, chráni DNA v mitochondriách buniek, čím zaručuje nepretržitý prísun energie.

Cellular Swiss Ice Crystal Cream – odďaľuje starnutie, výdatne hydratuje

Posilňujte svoju pleť s výnimočným komplexom Swiss Ice Crystal Complex (prihláseným na patentovanie) s obsahom pokrokovej technológie pre hydratáciu pleti, technológie rastlinných kmeňových buniek a ďalších látok. Komplex, ktorý napomáha pleti odolávať starnutiu, posilňuje jej odolnosť a umožňuje jej prispôsobiť sa extrémnym vplyvom. Pri pravidelnom používaní si pleť zachová mladý vzhľad po dlhší čas: je hladká, pružná a vláčna, vykazuje menej liniek a vrások.

small

Bohatá krémová textúra sa v okamihu nanesenia premieňa na zmyselný hodváb. Kyselina hyalurónovú a olej z maslovníka pleť hydratujú, skryté mikropigmenty zachytávajú svetlo a rozjasňujú pleť.

Biotechnológia sa spája s prírodou v podobe kultivovaných kmeňových buniek z kávovníka bengálskeho a malinového extraktu pre spevnenie, zdravý objem a vyhladenie vrások z pleti.

Exkluzívny bunkový komplex La Prairie, súčasť úspešného radu pleťových prípravkov, je známy schopnosťou stimulovať proces obnovy buniek, a zároveň efektívne dopĺňať pleti energiu, výživu a hydratáciu potrebné pre jej optimálne fungovanie.  Používajte ráno a/alebo večer na čistú, tonizovanú pleť tváre a krku.

Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil – neuveriteľne ľahký, výnimočne výživný

Posilňujte svoju pleť s výnimočným komplexom Swiss Ice Crystal Complex (prihláseným na patentovanie) s obsahom pokrokovej technológie pre hydratáciu pleti, technológie rastlinných kmeňových buniek a ďalších látok. Komplex, ktorý napomáha pleti odolávať starnutiu, posilňuje jej odolnosť a umožňuje jej prispôsobiť sa extrémnym vplyvom. Pri pravidelnom používaní si pleť zachová mladý vzhľad po dlhší čas: je hladká, pružná a vláčna, vykazuje menej liniek a vrások.

small_1

Oleje zo sladkých mandlí, slnečnicových semiačok, rakytníka a jojoby pleť regenerujú, ošetrujú a obnovujú optimálnu úroveň hydratácie pre jej lepšiu pružnosť, odolnosť a posilnenie.

Dodajte pleti výživu prostredníctvom zmesi najčistejších a najcennejších olejov, ako aj omladzujúcich rastlinných výťažkov rozchodnice ružovej, alchemilky alpínskej, žltého horca a horskej arniky. Zloženie prípravku v okamihu preniká do pleti, poskytuje jej upokojenie, čistotu, antiseptické a tonizačné účinky.

Používajte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre, krku a dekoltu. Aplikujte samostatne, alebo primiešajte 1-2 kvapky suchého oleja do vášho ošetrujúceho krému.

Cellular Swiss Ice Crystal Cream – Obsah 50 ml
Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil – Obsah 30 ml

Words & Photos: La Prairie
www.laprairie.com