Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

NEUMA NEU MOISTURE®: Pre bohatú hydratáciu poškodených vlasov

- Reklama -

Bambucké maslo, arganový olej a podmanivá vôňa levandule s mandarínkou a vanilkou. To sú kľúčové zložky radu NEUMA NEU MOISTURE®, ktoré sa postarajú o zdravo lesklé, hodvábne hebké a nádherne voňavé vlasy.

Všetky tieto produkty sú vegánske, neobsahujú žiadne SLS, SLES, ALS či ALES, v receptúrach nenájdete ani žiadne iné sporné látky, ktoré môžu byť karcinogénne, môžu narúšať hormonálnu rovnováhu alebo dráždiť pokožku. V produktoch NEUMA je skrátka skutočne len to, čo je uvedené na etikete.

“V NEUMA chceme byť vždy o krok vpred. Preto sme pre naše produkty zvolili nielen nové ekologickejšie obaly, ale aj na ich výrobu využívame udržateľné zdroje. Popri vysokej kvalite prípravkov si totiž zakladáme aj na tom, aby sme čo najmenej zaťažovali našu planétu.”

NEUMA NEU MOISTURE®

Rad NEU MOISTURE® bol špeciálne vyvinutý pre suché a chemicky poškodené vlasy. Tým dodáva živiny, hydratáciu a tiež výnimočnú vôňu, za čo vďačí týmto kľúčovým ingredienciám:

●       Arganový olej – je bohatý na mastné kyseliny, ktoré vlasy vyživujú a dlhodobo hydratujú. Tie sú potom pružné, hebké a prirodzene sa lesknú.

●       Bambucké maslo – obsahuje celý rad mastných kyselín a tiež vitamín E, vďaka tomu vlasy hydratuje, a pôsobí tak preventívne proti ich vysúšaniu a štiepeniu končekov.

●       Levanduľa, mandarínka a vanilka – čisto prírodná aróma prevonia váš účes na dlhú dobu.

NEUMA NEU MOISTURE® SHAMPOO

Šampón vytvára bohatú penu, ktorá vlasy šetrne, ale dôsledne očistí bez toho, aby ich vysušila. Už po umytí zostávajú vlasy mäkké a hebké, napriek tomu odporúčame použiť následnú starostlivosť v podobe kondicionéra alebo ošetrujúce masky.

Okrem kľúčových ingrediencií obsahuje navyše hydrolyzovaný rastlinný proteín – ten sa dostáva dovnútra vlasových kutikúl, odtiaľ vlasy vyživuje, zlepšuje ich stav a pomáha minimalizovať ich lámavosť.

NEUMA NEU MOISTURE® SHAMPOO, 30 ml: 6,11 €/250 ml: 34,29 €/946 ml: 90,62 €.

NEUMA NEU MOISTURE® CONDITIONER

Kondicionér má ultra hydratačné zloženie, ktoré revitalizuje vlasy poškodené častým stylingom. Po jeho použití zostávajú vlasy jemné, mäkké, lesklé a poddajné, preto sa ľahko upravujú.

Okrem kľúčových ingrediencií obsahuje navyše olej z okvetných lístkov ruže – ten je bohatý na antioxidanty, preto pomáha chrániť vlasy pred pôsobením voľných radikálov, poškodením zvonku a tiež pred vyblednutím farby.

NEUMA NEU MOISTURE® CONDITIONER, 30 ml: 6,11 €/250 ml: 34,29 €/946 ml: 90,62 €.

NEUMA NEU MOISTURE® MASQUE

Intenzívna hydratačná maska ​​bola špeciálne vyvinutá tak, aby vlasy vyživovala a tým im vracala ich prirodzené vlastnosti, ako je pružnosť, mäkkosť, lesk a poddajnosť.

Okrem kľúčových ingrediencií obsahuje navyše hrachový proteín – ten obsahuje niekoľko rôznych aminokyselín, ako je napríklad kyselina glutamová, arginín či lyzín, ktoré podporujú pružnosť vlasov, hydratujú ich a znižujú ich náchylnosť k lámaniu a štiepeniu.

NEUMA NEU MOISTURE® MASQUE, 150 g: 39,71 €.

NEUMA NEU MOISTURE® INSTANT FIX

Ľahký bezoplachový sprej dodáva vlasom hydratáciu a výživu, vďaka tomu ich pomáha rozpletať a súčasne ich aj chráni. Je ideálnym podkladom na každodenný styling.

Okrem kľúčových ingrediencií obsahuje navyše kokosový olej, shikakai a výťažky z tamarindu – čo je kombinácia nesmierne bohatá na antioxidanty, vďaka čomu vlasy chránia poškodením teplom a tiež pred vyblednutím farby.

NEUMA NEU MOISTURE® INSTANT FIX, 200 ml: 32,58 €.

NEUMA NEU MOISTURE® ARGAN TREATMENT OIL

Základ tohto ľahkého číreho ošetrujúceho oleja na vlasy tvorí za studena lisovaný arganový olej. Vďaka nemu vlasy hlboko vyživuje, dodáva im lesk a tiež ich uhladzuje bez toho, aby ich zaťažil alebo zanechal mastné.

Okrem kľúčových ingrediencií obsahuje navyše olej z okvetných lístkov ruže – ten je bohatý na antioxidanty, preto pomáha chrániť vlasy pred pôsobením voľných radikálov, poškodením zvonku a tiež pred vyblednutím farby.

NEUMA NEU MOISTURE® ARGAN TREATMENT OIL, 100 ml: 36,65 €.

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -