Autentické príbehy, nadčasové témy

Pôsobivé novinky v Magna Racino

0

Pôsobivé novinky v Magna Racino

Spoločnosť Magna Racino je na Slovensku známa slovenským dostihovým fanúšikom. V modernom dostihovom areáli môžu fanúšikovia sledovať rovinové dostihy a zápolenia klusákov. Okrem toho však Magna Racino organizuje vzrušujúce športové podujatia i zaujímavé kultúrne eventy. V nadchádzajúcej sezóne jeseň/zima 2008 ponúka verejnosti niekoľko sviežich noviniek.

Obľúbené zábavné predstavenie Dinner & Show prešlo v 2. polovici roka 2008 viacerými pôsobivými zmenami. Od  5. septembra bude počas každého víkendu poriadaný rozmanitý kultúrny program. V Magna Racino vsadili na veľkolepé medzinárodné hviezdy, na javisku sa predstaví „Jeho Veličenstvo“ Farid, charizmatický mág, fascinujúci podobnými „kúskami“ ako slávny Uri Geller, ale aj talentovaný spevák Ricardo Marinello, či jedinečný Alexander Bisenz. Publikum si istotne príde na svoje, pretože výber ponúknutých hudobných žánrov bude až neuveriteľne rozmanitý. Hostia si môžu vychutnať klasiku, pop, ale aj muzikál, operetu, jazz, či rock `n` roll. To všetko doplnia okúzľujúce okamihy ilúzie, mágie a zábavný svet kabaretu.
Úplnou novinkou v Magna Racino je program Dinner & Crime – „vražedná večera“ nielen pre fanúšikov detektívky. Hostia prežijú vzrušujúce chvíle, na javisku sa bude kradnúť, klamať a dokonca aj vraždiť….

Skvelým zakončením sezóny má byť silvestrovský galavečer s moderátorom a zabávačom Alexom Kristianom, počas ktorého sa uskutoční aj žrebovanie o automobil Toyota IQ.

S novinkami a s rôznymi obmenami v predstavení sme spokojní, snažili sme sa plniť priania našich hostí. Mladý dynamický tím odviedol v posledných mesiacoch výbornú prácu a všetci sa tešíme na novú sezónu,“ uviedol operatívny manažér Mario Brumat.

Návštevníkov show čaká v rámci predstavenia občerstvenie – o túto oblasť sa stará špeciálny tím skúsených gastronómov. Servírovať sa bude luxusné 4-chodové menu. Hostia si taktiež môžu zvoliť medzi fajčiarskym a nefajčiarskym kútikom, zabezpečenú budú mať aj dopravu. Tieto služby sú v kompetencii exkluzívneho partnera ETS European Travel Service.

Magna Racino, to nie sú len zábavné predstavenia, či honosné večierky, ale aj prestížne športové podujatia. Mimoriadnej obľube sa tešia konské dostihy. V druhej polovici sezóny 2008 je pripravených celkovo 7 dostihových dní, ktoré poriada rakúsky jazdecký klub AROC.

„AROC Team si v 2. polovičke  sezóny 2008 veľa predsavzal. Chceme sa snažiť presadiť kvalitu nad kvantitou a taktiež sa postarať o priblíženie tohto prekrásneho športu početnejšiemu publiku,“ zdôraznila ciele mladého dynamického kolektívu Dr. Isabella Copar, obchodná viceprezidentka.

Okrem jedinečného zážitku zo sledovania konských dostihov ponúka Magna Racino aj čosi navyše. Spoločnosť sa snaží zabezpečiť zábavu pre celú rodinu – návštevníci môžu nazrieť do vzrušujúceho sveta koní, môžu sa nechať týmito najkrajšími štvornohými atlétmi sveta fascinovať, podľahnúť ich kúzlu. Príjemné chvíle s ušľachtilými krásavcami čakajú aj na mladšiu vekovú kategóriu – deťom sú k dispozícii roztomilé poníky, ktoré môžu hladkať, kŕmiť, a aj si na nich vysadnúť. Pre mládež je pripravené ďalšie zaujímavé prekvapenie – elektronický rodeo koník. V čase týchto špeciálnych rodinných dní sa môžu návštevníci občerstviť priamo na mieste, už tradične sa koná aj zaujímavý doplnkový program.

V prvej polovici roka 2008 Magna Racino otvorila svoje brány aj súkromným vlastníkom koní. V blízkosti stajní vyrástla moderná hala s tribúnami, i nové priestory určené pre výcvik Dosiaľ boli organizované tri druhy podujatí – lokálne, národné a medzinárodné. Dostihov svetovej úrovne sa zúčastnilo celkovo takmer 1000 koní s jazdcami. Veľký úspech a pozitívna spätná väzba zo strany pozorovateľov i divákov sa postarali o to, že národné a medzinárodné dostihové mítingy sa uskutočnia  aj v budúcom roku.

Marcel Letko      Photos: Magna Racino Press

www.magnaracino.at