Autentické príbehy, nadčasové témy

Pozemský raj

0
Pozemský raj

Snívali ste odjakživa o destinácii, kde zabudnete na všetky starosti a každodenný stres a zhon? Chcete zažiť dobrodružstvo s nádychom novely Robinsona Crusoa? Máme pre vás jednoznačnú odpoveď: Seychelly a Hotel Constance Lemuria, kde vám splnia všetky priania a fantázie!

Hotel sa nachádza na jednej z najkrajších pláží sveta, obklopený topásovo modrou vodou, košatými stromami a farebným exotickým porastom. Ostrov Praslin, vzdialený len 15 minút letecky od Mahe, hraničí s tromi úžasnými plážami vrátane Anse Georgette.

LRP-037

Constance Lemuria je súčasť kolekcie Constance Top Hotels – magické miesto, ktoré vám umožní zažiť esenciu najvyššieho luxusu. Bezpochyby sa môže pochváliť tým najpríjemnejším personálom či pokojnou atmosférou. Premýšľať o správnosti výberu tohto miesta by bola hlúposť, Constance Lemuria je to pravé orechové! Keď nadíde čas vášho odchodu, budete nabití zážitkami, na ktoré budete spomínať po celý život. Odľahlý rezort vám ponúkne maximálne súkromie v oáze prírody a mora. V hoteli je 105 apartmánov a víl, 8 senior apartmánov a 8 dvojizbových víl, ku ktorým patria súkromné bazény. Prezidentský apartmán je luxusným vrcholom ubytovania. K hotelu patria 3 reštaurácie vrátane Seahorse a Beach grill&bar.

LRPPrVPiscine2

Milovníci golfu budú v raji, pretože Constance Lemutia ponúka náruživým hráčom 18 jamkové ihrisko. Prirodzene, potápanie, kajakovanie, pedálové loďky a katamarány sú na vrchole zoznamu aktivít. Aby toho nebolo málo, pre hostí je pripravená VIP lounge na čítanie, kde si stačí len vyložiť nohy, nechať sa obslúžiť a prečítať si dobrú knihu. Hotely tejto siete ponúkajú nezameniteľný výber spa ušitých na mieru pre každého zákazníka. Ako súčasť kúpeľov je k dispozícii 7 miestností na ošetrovacie procedúry tela a tváre. V kúpeľoch U-Spa ponúkajú tradičné procedúry, ktoré sú inšpirované exotickou vôňou a teplom ostrovov. Zahŕňajú detoxikačnú masáž, ktorá je navrhnutá tak, aby sa telo prečistilo a svaly maximálne uvoľnili vďaka technike lymfatickej drenáže. Z ďalších procedúr stojí za zmienku pleťové ošetrenie Oxymalia kombinované s Cosmebio ošetrením a naturálnou kozmetikou Ymalia. Ak by ste mali záujem, môžete svoj pobyt spojiť so sesterským hotelom Constance Ephelia, unikátnym rezortom ležiacim na západnom pobreží ostrova Mahe. Tento obdivuhodný a luxusný hotelový komplex sa chváli fantastickým vybavením od kúpeľov po detský klub. Ideálny rezort pre vyznávačov luxusu!

prince-maurice-aerial-view-4

Každý zo siete hotelov Constance sa nachádza v niektorej z unikátnych svetových destinácií, či už je to Constance Halaveli a Moofushi na Maldivách, alebo Constance Le Prince Maurice a Belle Mare Plage na Mauríciu. Hosťom ponúkajú jedinečný a neporovnateľný zážitok luxusného a intímneho prostredia, ako aj neporovnateľný prístup k wellness a zdravému životnému štýlu.

Michaela Mičátková
Photos: Constance Hotels & Resorts Press
www.constancehotels.com