Autentické príbehy, nadčasové témy

Pražský hotel Aria sa umiestnil na 10. mieste v rebríčku najlepších hotelov sveta

0

Aj v tohtoročnom, už jedenástom ročníku cien TripAdvisor Travelers‘ Choice boli hodnotené najlepšie hotely sveta tými, ktorí ich poznajú najlepšie – samotnými cestovateľmi. Na rozdiel od iných ocenení v oblasti hotelierstva boli víťazi TripAdvisor Travelers‘ Choice Awards vyberaní na základe cenných hodnotení a názorov miliónov ľudí cestujúcich po celom svete. Mesačne tento portál navštívi takmer 30 miliónov užívateľov.

Hotel ARIA v Prahe bol v tomto roku vyhlásený medzi víťazmi v niekoľkých kategóriách v rebríčku Travelers‘ Choice® awards.

10. miesto v TOP 25 hotelov sveta
4. miesto v TOP 25 hotelov Európy
1. miesto v TOP 25 hotelov Českej Republiky

Správa o tohtooročných oceneniach ma nesmierne potešila. Keď sme v roku 2009 vyhrali v kategórii Najlepší hotel sveta, tak som si hovoril, že by bolo mojím veľkým prianím dostať sa ešte raz do prvej desiatky. Znova sa ukázalo, že stáli a lojálni zamestnanci, vynikajúci servis a osobné vzťahy všetkých spolupracovníkov k hotelu priniesli svoje ovocie. Každé podobné ocenenie je pre nás zároveň veľkým záväzkom, aby sme si vysoký štandard služieb udržali a naďalej naše služby zdokonaľovali.“ hovorí generálny riaditeľ hotelu ARIA Jiří Hlavatý.

Za pomoci miliónov ľudí cestujúcich po celej zemeguli máme tu česť identifikovať v rámci Travelers‘ Choice Awards tie najúžasnejšie hotely sveta.“ vysvetľuje Christine Petersen, prezidentka společnosti TripAdvisor pre podnikateľov. Prínos pre hostí, kvalita a určenie tých najlepších z najlepších na základe hodnotení a cestovateľských recenzií sú základnými charakteristickými znakmi víťazov Travelers‘ Choice Awards.“

O hoteli ARIA

Päťhviezdičkový hudobný hotel Aria prináša nevšedné zážitky nielen vďaka svojej polohe v srdci pražskej Malej Strany, ale tiež vďaka ojedinelému nápadu nechať hotel naplniť hudbou. Tá zaznieva vo všetkých priestoroch hotela v najvyššej kvalite a milovník akéhokoľvek žánru si príjde na svoje. Hotel má 4 pochodia a každé je venované určitému žánru hudby – JAZZ, OPERA, KLASICKÁ a SÚČASNÁ HUDBA. Interiér je rukopisom talianskych architektov Rocca Magnoliho a Lorenza Carmelliniho – známych predovšetkým vďaka spolupráci s módnou legendou Giannim Versacem. Súčasťou hotela je aj reštaurácia CODA, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu na špičkovej úrovni.
Hotel ARIA spravuje spoločnosť Tržiště, a.s., ktorá prevádzkuje tiež hotel U Zlaté studně. Oba hotely sa v rebríčku Travelers‘ Choice Awards už niekoľko rokov umiestňujú na popredných priečkach.

Words: CALVERA/ Hotel ARIA                                       Photos: ARIA Press

www.ariahotel.net