Autentické príbehy, nadčasové témy

Predaj CINEMA 3D televízorov od LG prekonáva očakávania

0

Spoločnosť LG Electronics (LG), ktorá je svetovým lídrom a inovátorom v domácich spotrebičoch verí, že technológia LG CINEMA 3D bude dominovať trhu s 3D televízormi. Už teraz dopyt po televízoroch LG CINEMA 3D prekonal všetky očakávania.

LG pokračuje v predstavovaní technológie LG CINEMA 3D. Tentoraz bola táto výnimočná technológia predstavená v exotickom Abu Dhabi, pri príležitosti Ferrari World. Hlavnou hviezdou podujatia sa stala Megan Fox, hviezda filmovej série Transformers. Nielen ona, ale aj ďalších 3500 hostí obdivovali úžasné vlastnosti televízorov LG s technológiou LG CINEMA 3D.

Naše nové televízory LG CINEMA 3D jednoducho musíte vidieť, aby ste uverili, ako dokonale vyzerá trojrozmerný obraz na domácom televízore. 3D obraz vzbudzuje nadšenie, dopyt po týchto televízoroch prekonala všetky naše očakávania. LG sa stáva lídrom v oblasti 3D televízorov, bude to práve pasívna technológia LG CINEMA 3D, ktorá nastaví štandardy,“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ, ktorý zároveň dodal: „V Slovenskej republike evidujeme veľký záujem obchodníkov o naše 3D televízory s pasívnou technológiou. Dopyt po týchto televízoroch rastie a už teraz predáme za týždeň stovky kusov CINEMA 3D televízií.

LG CINEMA 3D používa technológiu polarizovaných skiel v okuliaroch. Tie dokážu odfiltrovať obraz určený pre konkrétne oko. Každé oko sa potom pozerá na iný obraz, čím vzniká priestorový vnem. Ostrý a bez blikania. Polarizačné okuliare vážia iba 16 g, takže žiadnym spôsobom neobťažujú. Naviac sú úplne pasívne, nikde sa nenabíja, nemôže sa na nich nič pokaziť. Ďalšou výhodou technológie je, že neprichádzate o jas, ako v prípade konkurenčných okuliarov, ktoré neustále zatemňujú a odtemňujú clonu v okuliaroch. Rad používateľov navyše z takého „blikania“ bolí hlava alebo oči. Nič takého u CINEMA 3D nehrozí, čo potvrdzuje rad štúdií. Okrem iného aj odborné posúdenie od prestížnej Európskej očnej kliniky Lexum. Tá potvrdila, že sledovanie LG CINEMA 3D je úplne neškodné pre ľudské oko a videnie.

Ak ste nemali možnosť navštíviť Ferrari World v Abu Dhabi, nemusíte zúfať. Slovenskou krajinou brázdi LG kamión, v ktorom si každý môže vyskúšať technológiu LG Cinema 3D na vlastné oči. Kde bude kamión LG stáť, môžete sledovať na oficiálnych stránkach spoločnosti LG na adrese www.lge.sk.

Words & Photos: LG One

www.lge.sk