Autentické príbehy, nadčasové témy

Predstavujeme dva nové doplnky v omladzujúcej kolekcii

0

La Prairie Anti-Aging Collection (Anti-Aging Eye and Lip Contour Cream & Anti-Aging Eye and Lip Perfection a Porter pre luxusné omladenie a skrášlenie kedykoľvek a kdekoľvek.)

Omladzujúca kolekcia La Prairie Anti-Aging Collection predstavuje účinný systém ošetrenia pleti s rôznym využitím: pomáha zastaviť a predchádzať prejavom starnutia, obnovovať a zachovávať mladistvú pleť, zlepšuje nápravu a regeneráciu – a čo je najdôležitejšie, robí to v každom veku. Kolekcia sa teraz rozrastá o dve dvojúčelové novinky zamerané na ošetrenie očí a pier: Anti-Aging Eye and Lip Contour Cream a Anti-Aging Eye and Lip Perfection a Porter.

Oči a pery sú spravidla tie miesta, na ktorých sa vrásky objavia najskôr. Nielen preto, lebo pleť očí a pier je mimoriadne tenká a náchylná na poškodenie vonkajšími vplyvmi, ale aj preto, že ich pleť má tendenciu strácať objem, a tým vytvárať priestor pre vrásky a linky. Ak chcete unavenému vzhľadu pleti očí a pier predísť, pomôže vám ochrana a obnova zdravia pleti v podobe prevenčných a regeneračných ošetrení. Odborníci na pleť La Prairie vyvinuli nie jeden, ale dva produkty pre zraniteľnú pleť očí a pier, čím dávajú ženám možnosť zvoliť si textúru, ľahkosť a efekt, ako aj zvoliť si medzi prípravkom na doma a na cesty.

Napokon, zákazníci La Prairie patria medzi tých náročných, majú množstvo aktivít a nabitý kalendár, preto túžia po účinných a pokrokových omladzujúcich prípravkoch, ktoré dokážu vyhovieť ich dynamickému životnému štýlu a pomáhajú im predchádzať starnutiu v každej časti dňa. Omladzujúci krém Anti-Aging Eye and Lip Contour Cream a prenosné omladzujúce ošetrenie Anti-Aging Eye and Lip Perfection a Porter sú pre nich riešením.
Oči a pery o vás prezrádzajú veľa. Nechajte ich prehovoriť krásou…

Words & Photos: La Prairie

www.laprairie.com