Autentické príbehy, nadčasové témy

Prehrávač pre aktívnych ľudí

0

Blíži sa leto a s ním každoročná snaha vyzerať v plavkách čo najlepšie. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa chcú dostať do formy pravidelným behom, určite oceníte prednosti mp3 prehrávača Walkman NWZ-W260. Ľahký, vodovzdorný, bez káblov a bez obmedzení – to sú atribúty prehrávača určeného pre aktívny životný štýl. W260ka spĺňa všetky z nich a zaručuje maximálnu slobodu pri športovaní.

Či už patríte k ľuďom, ktorí chcú zhodiť nejaké kilá pred letom, alebo k vášnivým športovcom, Walkman NWZ-W260 má ideálne parametre potrebné pre aktívny pohyb. Má vodovzdorné telo, nevadí mu pot, je umývateľný a bez akýchkoľvek káblov. Vďaka odľahčeniu o 25 % oproti pôvodnému modelu je mimoriadne ľahký a pohodlne sa nosí. Pri športovaní ho takmer necítiť. Je vhodný do telocvične, na behanie a dokonca aj pri rýchlej sprche! Po 3-minútovom nabíjaní si môžete hudbu prehrávať až 60 minút. Pri úplnom nabití batérie dokáže prehrávač fungovať bez prerušenia až 8 hodín. A to je dostatočná výdrž aj pre toho najvytrvalejšieho nadšenca pohybu.

Technológia vyhľadávania skladieb s názvom ZAPPIN vám umožní rýchlo prehľadávať všetky vaše hudobné skladby. Táto praktická funkcia vám prehrá krátku ukážku z každej skladby, čo vás ušetrí od prácneho vyhľadávania v ponukách Menu alebo v zoznamoch skladieb. Dodávaný softvér Content Transfer zase zjednodušuje prenos súborov z vášho PC alebo knižnice iTunes. Súbory stačí potiahnuť a pustiť do vybraného okna. Presúvanie súborov, vyhľadávanie hudby a aj samotné počúvanie je veľmi jednoduché. Walkman W260 je totiž stvorený pre slobodu a aktívnych ľudí.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk