Autentické príbehy, nadčasové témy

Prémiová čokoláda Vanini

0

Spoločnosť Vanini, ktorú už návštevníci Milliardcity poznajú, sa môže pochváliť ďalším úspechom. Na 15. ročníku výstavy Eurochocolate Fair v Perugii, ktorá patrí k najdôležitejším talianskym výstavám venovaným čokoláde, vyhrala ocenenie 2008 Eurochocolate Awards. Tohtoročnú výstavu navštívilo viac ako milión návštevníkov.

Prestížne ocenenie, ktoré je vyjadrením excelentných výsledkov oblasti produkcie čokolády, odovzdali na najexkluzívnejšom evente programu Eurochocolate – „Gastronomic Evening“.
V rámci piatich ocenených kategórií získala čokoláda z produkcie Vanini – „Vanini’s dark Peruvian origin chocolate – najvýznamnejší nový produkt roka – cenu „Best Innovative Product“. Tento „poklad z Peru“, ktorý reprezentuje neobyčajný aromatický charakter a vysoký obsah prémiového kakaa Criollo, potvrdzuje extrémne vysokú kvalitu novej línie Vanini. Tá len dva roky od svojho uvedenia získala množstvo medzinárodných ocenení. Napríklad si spomeňme na „júnovú“ Superior Taste Award z Bruselu, ktorá je výsledkom uznania inštitútu – International Taste and Quality Institute.

Filozofia spoločnosti Vanini, založená na neustálom snažení ponúkať inovatívne a skutočne excelentné produkty, priniesla svoje ovocie v podobe ocenenia na slávnom  evente Eurochocolate, ktorý odborníci radi nazývajú „chrámom čokolády“. Svoje meno si „čokoládové“ podujatie vyslúžilo pre svoj vysoký kredit. Každý svetový výrobca čokolády považuje účasť na Eurochocolate  za nevyhnutnú.

Všetky produkty Vanini vznikajú v perfektnej symbióze prísne vyberaných materiálov a technológie, čím si vyslúžili vo svete čokolády vysoký rešpekt.

NIPOS       Photos: Vanini

www.vaninicioccolato.it