Autentické príbehy, nadčasové témy

Prémiové vozidlá Jaguar Land Rover si zaslúžia prémiový servis aj prístup

- Reklama -

Služby pre vás majú v T.O.P. AUTO PREMIUM prioritu. Vnímame to tak, že predajom výnimočných vozidiel JLR sa pre nás začína výnimočný a dlhodobý vzťah, v ktorom vychádzame v ústrety rovnakým nárokom, aké máte vy na vaše vozidlo.

Servis má v T.O.P. AUTO PREMIUM tri piliere.

Prvým sú ľudia. Naši zruční technici podstupujú pravidelné školenia. Okrem toho, že sú mimoriadne šikovní v tom čo robia, už dlhé roky zbierajú skúsenosti a autá, ktoré spravujú, poznajú do najmenšieho detailu. A to doslova. Ich šikovnosť a vzdelanie má samozrejme náležité zázemie – pri práci im pomáha najlepšia diagnostická technika. Samozrejmosťou je, že pri opravách používajú výhradne originálne diely priamo od výrobcu Jaguar Land Rover. Iba to zaručí bezpečnosť a dlhú životnosť vozidla, a teda aj vašu spokojnosť.  

Druhým pilierom je dozor výrobcu. V JLR vôbec nie je jedno, kto a akým spôsobom používa ich značku a preto autorizované servisné strediská kontrolujú a podrobujú certifikácii s prísnymi kritériami, ktoré zároveň spĺňajú tie najvyššie štandardy. Naše autorizované servisné stredisko a rovnako aj lakovňa s klampiarňou sa hrdia aj takýmito certifikáciami. Sme nimi pripravený na najširšiu škálu servisných úkonov poskytovaných v najvyššej kvalite. 

Tretí pilier našich servisných služieb je podľa nás aj jadrom prémiovej služby. Veríme, že bez plného docenenia tejto časti rovnice, nie je možné prémiové autá predávať, preto vám v rámci servisných služieb ponúkame kompletný balík služieb. Od elektronickej objednávky do servisu, cez ústretový personál až po služby mobility, akými sú aj možnosť prípadného odvozu, či zápôžička náhradného vozidla podľa aktuálneho stavu nášho vozového parku. Tak, aby váš životný rytmus prúdil nerušene ďalej. 

Zverte svoje vozidlá Jaguar a Land Rover do našej prémiovej starostlivosti alebo sa príďte pozrieť na najnovšie modely v našej ponuke do nášho showroomu so servisným centrom na Rožňavskej 30 v Bratislave. Vitajte vo svete prémiových vozidiel a služieb.

Viac informácií nájdete TU.

Tím T.O.P. AUTO PREMIUM

Zdroj a foto:  T.O.P. AUTO PREMIUM a.s.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -