Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Prvý trailer filmu Duna: Časť druhá sľubuje veľkolepý zážitok

- Reklama -

Prvá časť sci-fi veľkofilmu Duna v roku 2021 očarila celý svet. Publikum pozvala do prepracovaného a vizuálne uchvacujúceho sveta ďaleko za hranicami našej galaxie, v ktorom je najdrahšou komoditou vzácne korenie a planéta, na ktorej ho ťažia, sa stáva stredobodom záujmu znepriatelených rodov. Režisér Denis Villeneuve nás tam už na jeseň aktuálneho roka pozve znova. Snímka Duna: Časť druhá príde do kín 2. novembra a prvý trailer nijako netají, že pôjde o dobrodružstvo ešte veľkolepejšie, než bolo to prechádzajúce.

V pokračovaní sci-fi ságy sa Paul Atreides, hrdina prvej časti, spojí s tajomnou Chani a národom Fremenov, aby sa pomstil sprisahancom, ktorí zničili jeho rodinu. Zároveň sa však bude snažiť zabrániť hroznej budúcnosti, ktorú dokáže predvídať len on sám.

Prvé ukážky, ktoré snímku predstavujú v čerstvom traileri, naznačujú, že sa fanúšikovia dočkajú všetkých ingrediencií, vďaka ktorým si Dunu obľúbili. Vrátia sa známe postavy a okrem ústrednej dvojice, ktorú tvoria herci Timothée ChalametZendaya, sa môžu tešiť aj na návrat Rebeccy Ferguson, Josha Brolina, Davea Bautistu, Javiera Bardema či Stellana Skarsgårda. Nové postavy stvárnia napríklad Florence Pugh, známa z filmov Black Widow či Slnovrat, Austin Butler, nominovaný na Oscaraza svoj výkon v životopisnej dráme Elvis, alebo Léa Seydoux, ktorá zažiarila v posledných „Bondovkách“.

Trailer začína emotívnymi zábermi, sústredenými na zbližovanie Paula s Chani na planéte, ktorá je jeho novým útočiskom. Nepriatelia však tušia, že je potomok mocného rodu stále nažive a sú mu v pätách. Režisér Villeneuve ukazuje, že nebude núdza o množstvo súbojov a hlavný hrdina bude musieť dokonca jazdiť na jednom z gigantických pieskových červov, ktorým je planéta Arrakis domovom.

„Nech žijú bojovníci!“ hlásajú medzititulky v závere traileru a zhromaždené masy, pripravené ochrániť svoj domov, v posledných záberoch nechávajú tušiť, že nás čaká súboj, aký filmové plátna ešte nezažili. Na tie slovenské ho v novembri prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Zdroj: Continental film

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -