Autentické príbehy, nadčasové témy

Realitynamape.sk – inovácia medzi realitnými portálmi

0

Kupujete či predávate nehnuteľnosť, hľadáte podnájom, alebo sa potrebujete zorientovať v cenách bytov na Slovensku? Reality na mape sú pre vás tým správnym riešením.

Cupofcity – Reality na mape, to je realitný inzertný portál, ktorý takmer dva roky ponúka bezplatnú inzerciu nehnuteľností každého druhu. Nejde však o bežný portál s ponukami nehnuteľností. Reality na mape sa nesú v duchu technologických inovácií, ktoré znamenajú pridanú hodnotu pre občanov ako aj realitné kancelárie. Spomeňme len niektoré z nich:
Cenová mapa, ktorá Vám pomôže zorientovať sa v cenách nehnuteľností v regiónoch Slovenska, mestách aj ich mestských častiach. Jednoduchým pohybom myšou po mape získate prehľad o aktuálnych cenách bytov vo vybranej lokalite, ako aj vývoj za posledné obdobie. Portál Reality na mape ponúka cenovú mapu zdarma zatiaľ ako jediný portál na Slovensku.

Online odhad ceny nehnuteľností – zdarma nástroj, ktorý Vám umožní lepšie oceniť Váš byt na predaj. Stačí zadať adresu a vyplniť kritériá, týkajúce sa bytu a výsledná cena sa zobrazí bez potreby registrácie, či zadávania emailovej adresy.
3D virtuálne prehliadky 180° a 360° – dodajú Vašej realitnej inzercii úplne nový rozmer! Potenciálni záujemcovia sa prostredníctvom 3D inzerátu poprechádzajú vo virtuálnom priestore ponúkanej nehnuteľnosti. 3D prehliadky od portálu Reality na mape konkurujú na slovenskom trhu predovšetkým kompletným servisom za výhodnú cenu.

Cupofcity – Reality na mape zobrazuje kompletnú databázu developerských projektov zo Slovenska, ktoré sú  sústredené v samostatnej sekcii pod názvom Novostavby.

www.realitynamape.sk