Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

RED BULL CAMPUS CLUTCH: Chalani z tímu THE AKATSUKI idú do Brazílie

- Reklama -

Máme za sebou národné finále prvého ročníka Red Bull Campus Clutch, najväčšieho celosvetového študentského  e-športové podujatia, aké sa kedy na univerzitnej pôde konalo. Vysokoškolským študentom ponúka jedinečnú príležitosť zasúťažiť si v jednej z najrýchlejšie rastúcich a najviac diskutovaných hier súčasnosti, VALORANT. Po dvoch kvalifikáciách sa tímy tých najlepších stretli uplynulú sobotu, kde si svoje sily spočítali na národnom finále. Kvalitné skills a chuť a zápal do hry sa chalanom z The Akatsuki naozaj vyplatil!! Víťazný tím si to namieri na svetové finále do Brazílie, ktoré sa uskutoční 11.-16. decembra.

Prelomová súťaž vyzvala hráčov všetkých úrovní, aby sa spojili, ukázali svoje hráčske zručnosti a zasúťažili si na svetovej scéne. Na sobotnom národnom finále, ktoré sa odohralo v Red Bull Gaming Hub-e v Trnave, na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, sa stretlo 8 tímov, pričom v každom tíme bolo 5 hráčov.

„Sme nesmierne šťastní a už sa nevieme dočkať Brazílie, ďakujeme! V našom tíme sme všetci skúsení hráči, takže sme to ani s prípravou nemuseli príliš preháňať, no nebolo to úplne jednoduché. V Brazílii sa ale stretnú tí najlepší, určite to nenecháme na náhodu“, okomentoval člen víťazného tímu Artur Šandor.

Víťazný tím bude reprezentovať svoju krajinu a zmení históriu nie len svojej univerzity, ale aj e-športu, no môže si odniesť aj finančnú odmenu 20 000 EUR a exkluzívny VIP zážitok na podujatí VALORANT Champions Tour 2023.

EŠTE NEPOZNÁTE HRU VALORANT?

VALORANT sa rýchlo stala jednou z najvzrušujúcejších hier na sledovanie. V roku 2020 prelomová FPS od Riot Games podľa Twitch prekonala „rekord počtu sledovaných hodín v jednej kategórii hier“ s 34 miliónmi hodín. VALORANT je teda zaručene zážitkom nie len pre hráčov, ale aj pre všetkých sledujúcich.

Red Bull Campus Clutch ponúka rovnaké podmienky pre všetky nastupujúce tímy VALORANT. Tímy z viac ako 50 krajín budú mať príležitosť rozvíjať a dokázať svoje schopnosti proti hráčom z celého sveta a na vlastnej koži zažiť, čo to znamená súťažiť ako profesionálny hráč.

Stream z finále si môžete pozrieť TU.

PR správa, zdroj: Red Bull, fotografie Red Bull Content Pool.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -