Autentické príbehy, nadčasové témy

RENAULT oficiálnym partnerom CÉSARA

0

Každá svetová automobilka sa okrem tradičných promo aktivít snaží vzbudiť pozornosť aj na spoločenskej scéne. Francúzsky výrobca Renault si pre svoje aktivity zvolil známe odovzdávanie filmových cien CÉSAR.

Pre 36. ročník odovzdávania filmových ocenení César, ktorý sa uskutočnilo 25. februára v Paríži , mali možnosť filmové hviezdy i odborníci možnosť vyskúšať si nový model sedanu automobilky Renault. Novinka s názvom Latitude, ale i ďalšie vozidlá z modelovej rady francúzskeho výrobcu  privážali osobnosti filmu k divadlu Théâtre du Châtelet, kde sa slávnostný ceremoniál konal. Nový sedan sa začne predávať už onedlho.

Na „pľaci“ si užilo premiéru asi dvadsať sedanov, ktoré ponúkli zaujímavým cestujúcim možnosť objaviť veľkorysý priestor a eleganciu.

Renault figuroval už štvrtýkrát za sebou ako oficiálny partner tohto slávnostného ceremoniálu, organizovaného Académie des Arts et techniques du Cinéma, ktorého hlavným poslaním je podporovať umeleckú tvorbu. Aj takýmto spôsobom sa dostal do povedomia širokej verejnosti a fanúšikov slávnych filmových diel. V tomto roku odovzdávaniu predsedala americká herečka Jodie Foster spolu s Antoinom De Caunes.

NIPOS                                                                   Photos: Image.net, Renault PRESS

www.lescesarducinema.com
www.renault.com