Autentické príbehy, nadčasové témy

Rodí sa Town House Street, nový projekt hotelovej siete Town House Hotels

0

V centre Milána môžete nájsť dnes hotel, ktorý určite nepatrí k hocijakým. Ide o luxusnú rezidenciu, v ktorej sú hostia rozmaznávaní tým najprofesionálnejším a najelegantnejším personálom s tisíckou všetkých možných služieb bez prestávky, teda 24h denne.

Veľký dôraz sa kladie najmä na reštauračné služby vo veľkej hotelovej reštaurácii La Sinfonia, ktoré sú excelentné. Už samotný názov dáva aj pre jazykovo menej vybavených záujemcov tušiť, že radosť z obeda i večere v srdci Milána musí byť skutočne lahôdkou, ktorá môže mať v prípade záujmu hosťa pokračovanie  i v apartmáne, naďalej s 24h službou personálu.

Seven Stars Galleria  v susedstve s milánskym Dómom je považovaná za perlu spoločnosti spravujúcej hoteli pod názvom Town House Hotels. Fakt, že v ňom platí 100% zákaz fajčenia ho robí v konkurencii tých najluxusnejších hotelov sveta naozaj unikátnym.

Filozofiou hotela je snaha, aby sa klient necítil osamelý, ale aby naplno užíval pulzujúci život  mesta vo všetkých jeho podobách. Práve tento pohľad na služby posunul Town House Hotels k ambicióznemu projektu a to k realizácii Town House Street vo všetkých významných svetových metropolách. Ide o  výstavbu hotelovej aleje so všetkým, čo k luxusu patrí.  Podnikatelia z Milána, Barcelony, New Yorku, Ríma, Moskvy a Šanghaja môžu ponúknuť svoje nehnuteľnosti a nechať ich transformovať do hotelovej aleje , zachovávajúc pritom ich charakter i služby. Myšlienka, ktorá bude u obchodníkov i bohatých turistov po celom svete, ako už teraz naznačuje záujem, žať určite dlhodobý úspech.

Priestory, ktoré budú v ponuke a budú tvoriť súčasť tejto hotelovej aleje Town House Street,  bude možné už čoskoro konzultovať na webovej stránke www.townhousestreet.com.

Boris Mojto                                               Photos: ISIFA

www.townhousestreet.com