Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Rozprávkovo zážitkové wellness? Jedinečné české hotely vás presvedčia

- Reklama -

Ako si predstavujete dokonalý víkend alebo výnimočný oddych na pár dní? Čo tak si zájsť k našim českým susedom a urobiť niečo pre svoje telo a myseľ? Zrelaxujte v tých najkrajších, luxusných a zážitkových hoteloch. A my vieme, v ktorých…dnes vám prinášame tri tipy!

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

V nádhernom prostredí hôr a lesov, len pár krokov od zjazdovky Labská vzniklo miesto s dokonalým výhľadom do údolia. Miesto, kde ručia špičkovou gastronómiou, milým personálom a výnimočným interiérom. Tu si môžete napríklad vychutnať pohár vína na terase pri západe slnka a zrelaxovať vo wellness. Ak však túžite rozhýbať aj vaše telo, tak si vezmite lyžiarky a za minútku už seďte na lanovke.

Moderný dizajn, lokálne suroviny a terasa s výhľadom do krkonošskej prírody robia z reštaurácie miesto, kam sa radi vrátite.

Vo wellness nájdete bazén s protiprúdom a masážnou lavicou, saunu, ale aj vodoliečebnú metódu Kneippov chodník. Môžete si tiež vybrať z niekoľkých druhov masáži.

Kneippov chodník predstavuje príjemné prehrievanie nôh v teplej vode a následne striedanie ochladzovania v ľadovej vode. Chodidlá sú masírované okruhliakmi. Po niekoľkých opakovaniach sa v nohách začne postupne šíriť vlna tepla, ktorá nakoniec prejde celým telom. A tak touto procedúrou dosiahnete nielen prekrvenie nôh, ale i celého krvného obehu.

Hotel Královka

Stačí iba vyjsť na jeden z kopcov Jizerských hôr a objavíte tento poklad. Tri dominantné budovy s obkladmi zo starého dreva a naokolo husté lesy. Útulné a príjemne zariadené izby alebo apartmány, kde dominuje drevo. Privátna vonkajšia vírivka, ale aj terasa – dokonalé ubytovanie si tu nájdu aj tí najnáročnejší.

Absolútnym zážitkom je wellness na streche. Novo vybudované SPA & WELLNESS s kapacitou 25 osôb je v skutku jedinečné. Interiéru opäť kraľujú prírodné materiály a hlavnou dominantou je krásny krb umiestnený v oddychovej zóne a výhľady k tomu majú poskytnúť potrebný pocit pri relaxácii. Fínska a parná sauna, ochladzovací bazén, dve vonkajšie vírivky, SPA terasa s lehátkami, relaxačná zóna s krbom.

Originálny koncept ubytovania a služieb! Špičková a zážitková gastronómia poteší vaše chuťové bunky, no a luxusné wellness zas vaše zmysly!

Interiéry sú nápadité, vzdušné a s citom zariadené. Nechýbajú kožušiny, decentné farby, drevo a zeleň. Dôležitá je každá maličkosť, a tak kvalitné obliečky a príjemné osvetlenie je samozrejmosťou.

Výhľady, po ktorých sa vám zatají dych.

Aj počas oddychovania vo wellnese je fajn si dať niečo pod zub. V takomto prípade je ideálne osvieženie v podobe ovocia. Takýto wellness si môžete dopriať nielen počas Valentína či výročia, ale spomeňte si naň vždy, keď budete potrebovať dobiť baterky.

Maximus Resort

Krásne prostredie, zvuky zurčiacej vody? Užiť si vírivku alebo si dať masáž kedykoľvek sa vám zachce? Tak potom určite treba vyskúšať jedno z najrozsiahlejších a najkrajších wellness rezortov kúsok od Brna – s bazénom, vírivkou, saunou a masážami. Na relaxáciu vás zláka aj interiér hotela, ktorý vznikol v spolupráci s odborníkmi na Feng Shui.

Ale nielen oddych, hostia si tu môžu dopriať aj množstvo aktivít. Nájdu tu tenisové kurty, beachvolejbalový areál i bowling. V okolí je veľa cyklistických trás. A viete čo ešte? Varia tu naozaj chutne! Po dni strávenom v bublinkách a pare to určite oceníte.

Termálne bazény, saunový svet a masáže!

Pravdepodobne však zostanete len v areáli a nebude sa vám chcieť odtiaľto nikam. Toľko zákutí a skvelých zážitkov na jednom mieste, že jeden víkend vám pravdepodobne bude stačiť len skutočne ťažko…

Môžete si zaplávať vo vnútornom osvietenom bazéne s protiprúdom a množstvom relaxačných atrakcií. Z bazéna viete prejsť prieplavom do vonkajšieho termálneho bazéna a už si užívate krásy prírody. Oddýchnuť si môžete vo vonkajšom slanom whirlpoole, ale tiež si užiť niektorý z privátnych kúpeľov a masáží, či relaxovať v rozsiahlom vnútornom alebo vonkajšom saunovom svete plnom voňavých a tematických sáun.

Pripravila Martina Baumann

zdroj fotografií: AMAZING PLACES, titulná fotografia: Maximus Resort

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -