Autentické príbehy, nadčasové témy

Rytmus a Akon zoči voči! Ako to dopadlo?

0
Rytmus a Akon zoči voči! Ako to dopadlo?

Slovenské a české médiá žili pred časom videom amerického rappera Akona, v ktorom dal vyhlásenie, že slovenská moderátorka Jasmina Alagič je s ním a nie s Rytmusom. Rytmus na to zareagoval štýlom sebe vlastným a na svojom instagramovom profile zdieľal video s poznámkou „Tento si ma bere do huby“. Speváci sa tento víkend stretli počas nakrúcania reklamného filmu pre produkt WowFixIt a mali si čo vysvetľovať.

 

Spevák, skladateľ, producent a dnes už aj podnikateľ  Akon má síce senegalské korene a dnes patrí medzi najvplyvnejšie africké celebrity, narodil sa však v  St.Louis v Spojených štátoch. A práve tam rozbehol v roku 1994 svoju úspešnú kariéru. Má na konte niekoľko nominácií na cenu Grammy, je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov  a má za sebou spolupráce s hviezdami ako Eminem, Michael Jackson, Whitney Houston, Gwen Stefani, či Lady Gaga. Podľa oficiálnych zdrojov sa jeho čistý zárobok pohybuje vo výške 80 miliónov amerických dolárov.

Rytmus alebo Patrik Vrbovský sa narodil v Kroměříži a patrí medzi najvýraznejšie osobnosti českého a slovenského showbiznisu. Bol porotcom v Hlase Československa, ako aj show Česko-Slovenská Superstar. Zahral si v niekoľkých filmoch a jeho skladby obsadzujú prvé priečky hitparád. Na svojom konte má deväť albumov.

Rytmus a Akon sa stretli počas tohto víkendu v Budapešti. Akon nakrúcal reklamný film pre produkt WowFixIt. Je totiž celosvetovým ambasádorom tohto brandu a zároveň partnerom vo firme, ktorá vlastní patent. Ambasádorkou WowFixIt pre Slovensko a Českú republiku je moderátorka Jasmina Alagič. Tá mala v Budapešti s Akonom profesionálne fotenie a zároveň robila reportáž pre FashionTV czech&slovak. Akon a Rytmus si okamžite padli do oka a napätie zo stretnutia okamžite opadlo. Akon je totiž veľmi sympatický, pokorný a príjemný muž, takže si čas  s ním všetci dokonalo užili.

Čo je WowFixIt?

Ide o  unikátnu natechnológiu, ktorá displej ochráni lepšie, ako akákoľvek plastová ochranná fólia. Aplikovať sa dá takmer na každé zariadenie, chráni pred poškriabaním, poškodením nárazom či poliatím tekutinou.

Vďaka použitým nanotechnológiám je tekutá ochrana celkom neviditeľná. Ženám – matkám sa zase budú páčiť antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti ochrany. Tekutá vrstva zabraňuje množeniu baktérii na zariadení. Ak zvyknú púšťať deťom na smarfóne alebo tablete rozprávky, odpadá im nielen strach z poškodenia zariadenia, ale aj obava o zdravie najmenších. Wowfixit je navyše šetrný k prírode – 100 % prírodný a  neobsahuje žiadne toxické látky. Eliminuje tiež riziká spojené so škodlivým žiarením.

Text a fotografie: wowfixit/FTV

Viac informácií nájdete na stránke: www.wowfixit.sk