Autentické príbehy, nadčasové témy

Sergio Tacchini Experience

0

Sergio Tacchini prináša dva intenzívne a vzrušujúce zážitky spojené so športom a dobrodružstvom z objavovania v podobe dvojice nových, výnimočných pánskych vôní Experience Sailing a Experience Discovery.


Prijmite výzvu a vydajte sa na dobrodružstvo

Pre muža Sergio Tacchini je svet miestom, v ktorom sa dokonale orientuje, pričom vzdialenosti preňho nezohrávajú žiadnu rolu. V tomto svete Sergio Tacchini znovuobjavuje túžbu po dobrodružstvách, odhaľovaní a výzvach.

Žite naplno
Každý deň prináša niečo nové, a preto ho treba žiť naplno. Posuňte hranice svojich možností, zažite nové skúsenosti a pocity, každú chvíľu prežite v blízkom spojení s prírodou.
Autentický životný štýl
Nové vône Sergio Tacchini Experience ohlasujú návrat k autentickému životnému štýlu a k znovuobjaveniu pravých pocitov a zážitkov, ktoré sa transformujú do každodenného života v meste.

Muž Sergio Tacchini

Má silnú charizmu, je nezávislý a slobodný, vždy pripravený riskovať. Je to muž, ktorý si dokáže poradiť so všetkým.


Nové vône pre pánov

Sergio Tacchini Experience je dvojica pánskych vôní určených pre pánov, ktorí si užívajú život naplno a každý deň posúvajú hranice svojich možností. Divoké panorámy vzdialené od veľkomestského ruchu a radosť z osobných víťazstiev charakterizujú aktívnu, silnú a výnimočnú osobnosť tohto muža.

Sergio Tacchini Experience Sailing
Nová pánska vôňa určená mužom, ktorí sú duševne prepojení s morom a životným štýlom značky Sergio Tacchini. Stelesňuje vášeň, ktorú muž vkladá do zápasu s morom a vetrom.
Experience Sailing je vôňou muža, ktorý by more nevymenil za nič na svete. Vietor, ktorý mu udiera do tváre, prudké vlny plieskajúce o trup lode, páliace slnko, more, ktoré na horizonte splýva s oblohou… To sú neoceniteľné zážitky, ktoré môže zažiť len na nevyspytateľnom mori.

Sergio Tacchini Experience Discovery

Nová pánska vôňa, ktorá stelesňuje cestovateľskú vášeň, snahu o intenzívny kontakt s prírodou a neskrotnou divočinou. Vôňa je impulzom k objavovaniu nových kultúr a dimenzií, ktoré každodenný život zatláča do úzadia, nesie so sebou autentické a nezabudnuteľné zážitky.

Experience Discovery je potvrdením životného štýlu cestovateľa. Je určená mužom, ktorých odhodlanie posúva hranice osobných možností. Objavovanie je súčasťou jeho čara; je nezávislý a silný, dokáže si poradiť v každej situácii.

Každá cesta, výprava, skúsenosť, na ktorú sa podujmeme s vášňou a odhodlaním, nám otvorí nové horizonty a navždy nás zmení. Experience je spôsob myslenia, existencie a správania sa. Všetko, pre čo máme vášeň, sa stáva neoceniteľným zážitkom, formuje nás a robí jedinečnými.
Sergio Tacchini tento koncept pretransformoval do dvoch vôní, ktoré sú také čisté ako samotná podstata cestovania. Vyvolávajú spomienky a pripomínajú vône nezmazateľne vyryté do našej pamäti. Práve preto sú tieto dve vône rovnako svieže, mužné a trvácne, ale zároveň také odlišné.

Sergio Tacchini Experience Sailing
Rodina vôní: citrusová – morská – drevitá
Ohromujúca vlna sviežosti v neuveriteľne trvácnej citrusovej a morskej vôni. Osviežujúca vôňa vám poskytne intenzívny pocit revitalizácie. Ponorte sa do citrusových tónov bergamotu, grapefruitu a kvetov pomarančovníka v hlave vône. Srdce vône zazvoní tónmi ozónu, ktoré dodávajú rovnováhu morskej sviežosti a mužnej zmyselnosti. Drevité tóny základu zastúpené vetiverom, santalovým a guajakovým drevom s jemnými náznakmi machu vyžarujú mužnosť a silu.

Sergio Tacchini Experience Discovery
Rodina vôní: drevitá – citrusová – ambrová
Vôňa prekypujúca energiou vo vás vyvolá prekvapivý pocit harmónie osviežujúcich a živých akordov, ktoré sa miešajú so zmyselnosťou exotických drevín. Tóny hlavy sú explóziou citrusov, ktoré okamžite prinášajú dlhotrvajúci pocit sviežosti potrebný pred začatím dlhej cesty. Odvážne aromatická borievka, tymián a eukalyptus v tónoch srdca evokujú objavovanie nových horizontov. Tóny základu sú oživené exotickými drevinami, ktoré sa miešajú so zmyselnou ambrou a odkrývajú charakter, charizmu a dynamickú silu vône a jej nositeľa.


Flakón

Dizajn noviniek Sergio Tacchini odráža mužné tvary a intenzívne farby v súlade s imidžom značky. Pôsobivý sklený flakón mužných tvarov podčiarkuje charakter samotných vôní. Modrá farba balenia vône Sergio Tacchini Experience Sailing evokuje more, kým oranžová farba charakteristická pre balenie vône Sergio Tacchini Experience Discovery pripomína slnko zapadajúce v púšti. Koncept vôní umocňuje aj hliníkový uzáver s klasickými pásikmi Sergio Tacchini.

Pútavý dizajn vonkajšieho balenia vo farbách flakónov zdôrazňuje koncept vôní a zaručuje, že ich neprehliadnete.

Reklamná kampaň

Reklamná kampaň vôní Sergio Tacchini Exprience odráža hodnoty, ktoré sa spájajú so športovou tradíciou značky a jej výzvami. Do obrazu prenáša vzrušenie z dobrodružstva a neskrotnej divočiny; ponára sa do nevyspytateľných farieb búrky na mori a západu slnka na rozžeravenej púšti.


Sortiment

Sergio Tacchini Experience Sailing
Toaletná voda     100 ml
Sprchový gél      400 ml
Tuhý dezodorant   75 g

Sergio Tacchini Experience Discovery
Toaletná voda     100 ml
Sprchový gél      400 ml
Tuhý dezodorant  75 g

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.sergiotacchini.com