Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Sila esenciálnych olejov? Tri tipy na túto zimu

- Reklama -

Sila prírody v jednej fľaštičke dokáže niekedy priam zázraky. Navyše vás dokážu príjemne prekvapiť vôňou, zložením a aj samotným efektom. Dnes vám prinášame tri tipy na esenciálne oleje, ktoré nás očarili.

Prírodná kozmetika Ťuli A Ťuli sa môže pochváliť tým, že sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015. Navyše je bez parabénov, sulfátov, silikónov, syntetických surfaktantov, parfémov a farbív. Nás dnes zaujali tri oleje, ktoré možno práve tieto dni využijete aj vy.

Na dobrý spánok? V zime ideálny

Počas studených dní je priam ideálne sa zabaliť do deky alebo stráviť poriadne lenivý deň v pyžame pred dobrým seriálom. No a večer sa potom už len uložiť do postele a vyspať sa doružova. A k tomu vám už pomôže nasledujúci olej DOBRÝ SPÁNOK PRÍRODNÝ ESENCIÁLNY OLEJ.

Zmes 100% esenciálnych olejov-silíc, ktorá Vám pomôže nájsť pokojný spánok a sladké sny. Táto špeciálna upokojujúca zmes na Dobrý spánok obsahuje kombináciu esenciálnych olejov levanduľa, citrón, majorán a harmanček.

Čo obsahuje: 100% prírodný esenciálny olej levanduľa, 100% prírodná silica citrón, 100% prírodná silica majorán, 100% prírodná silica harmanček.

Prechladli ste? Aj s tým vám pomôže olejček

Upršané a sychravé dni a k tomu nejaký ten sneh? Ani sa nečudujte, ak si domov prinesiete neželaného spoločníka v podobe prechladnutia. Siahnite po olejčeku NA NÁDCHU A PRECHLADNUTIE PRÍRODNÝ ESENCIÁLNY OLEJ.

100% prírodný esenciálny olej-silica, ktorý vám pomôže pri liečbe chrípky, nádchy a pri prechladnutí. Rovnako účinne zmierňuje chorobné príznaky, ako je zvýšená teplota, bolesť hlavy, bolesť v krku, kašeľ, respiračné problémy, výtok z nosa. Špeciálna zmes esenciálnych olejov obsahuje Mätu piepornú, Eukalyptus, Tymián, Borovicu a Harmanček modrý.

Esenciálny olej z mäty piepornej má vysoko upokojujúce účinky pri bolestiach hlavy, pri ťažkostiach s dýchaním a je výborný na zníženie horúčky. Tento esenciálny olej je ideálny na vyčistenie tvrdých kongescií a vyčistenie dýchacích ciest. Upokojuje kašeľ, zápal prínosných dutín a lieči infekcie v krku. Má aj jemný otepľovací účinok, ktorý môže byť užitočný pri problémoch, ktoré sú spojené s chrípkou. Eukalyptus je najlepším esenciálnym olejom na zlepšenie dýchania a je prirodzeným liekom na kašeľ a kýchanie. Tymián je najlepší na problémy, ktoré sú spojené s hornými dýchacími cestami, ako je kongescia, kašeľ a kýchanie. Pomáha odstraňovať hlien a má antibakteriálne vlastnosti. Esenciálny olej z Borovice je jedným z najlepších olejov pri liečbe nádchy, prechladnutia a chrípky. Účinne čistí nosné priechody a pomáha odstraňovať bolesti v krku. Harmanček modrý je jemný a upokojujúci esenciálny olej na prechladnutie a chrípku. Tento olej pomáha rozptýliť napätie, upokojiť bolesť hlavy a svalov.

Máte dobrú imunitu? Posilnite si ju

Akú máte imunitu, si najviac preveríte práve v zimnom období. Náš tip počas týchto dní je preto určite olejček NA IMUNITU PRÍRODNÝ ESENCIÁLNY OLEJ.

Zmes čistých 100% esenciálnych olejov-silíc, ktoré majú silné antioxidačné vlastnosti, posilňujú a očisťujú  imunitný systém. Táto špeciálna zmes obsahuje esenciálne oleje Bergamot, Borovica a Čajový strom. Rovnako ako posilňuje imunitný systém, tento esenciálny olej neutralizuje mikróby, zmierňuje svalové napätie a bolesť kĺbov,  zmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťažením, stimuluje nervový systém a znižuje únavu a nervové vyčerpanie.

Redakčne spracované, zdroj: tuliatuli.sk

Titulná fotografia – ilustračná, zdroj: Unsplash

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -