Autentické príbehy, nadčasové témy

SIMPLE, LG Crystal a šperky Jakuba Polanku

0

SIMPLE spojil popredného svetového výrobcu elektroniky LG s úspešným českým návrhárom Jakubom Polankom, ktorý pôsobí v Paříži. Výsledkom je limitovaná edícia nového mobilného telefónu Crystal, ktorý je možné kúpiť exkluzívne v pražskom „concept store“ s náramkom talentovaného návrhára. Ten svojim vzhľadom dych vyrážajúcim spôsobom odráža dizajnový a technologický unikát LG.

Crystal, prvý priehľadný mobil na svete, ktorého vývoj trval štyri roky, disponuje dvoma interaktívnymi plochami s dotykovým ovládaním. Tie predstavuje širokouhlá obrazovka a vysúvacia priehľadná klávesnica s príjemným modrým podsvietením, ktorá je vyrobená zo špeciálneho transparentného materiálu Liquidmetal. Odolnosť telefónu je podporená elegantným kovovým rámom vo farbe titanu. Do výbavy tohto dizajnovo a technologicky výnimočného telefónu patrí 8MPix fotoaparát a videokamera so stabilizátorom obrazu, prehrávač hudby a videa alebo wi-fi.

Práve priehľadná klávesnica telefónu Crystal, ktorá pri dotyku svetelne reaguje, inšpirovala Jakuba pri návrhu a tvorbe výnimočného náramku z číreho skla, ktorý v tme fosforeskuje. „Originálnych vecí je v Čechách stále málo, a tak som ponuku vytvoriť doplnok k novému telefónu LG prijal s nadšením. LG Crystal je sám o sebe futuristickým šperkom, ktorý spojuje luxus s modernou technológiou. Chcel som, aby môj náramok pôsobil podobne – ako štýlový doplnok, ktorý bude počas dňa decentným spoločníkom a večer naplno odhalí svoju krásu,“ dodáva Jakub.

Každý z náramkov je opatrený certifikátom jedinečnosti a spolu s mobilným telefónom Crystal je ho možné kúpiť za 18 000 Kč výhradne v „concept store“ SIMPLE.

Words & Photos: 2media.cz

www.lge.sk
www.lge.cz
www.jakubpolanka.com
www.simpleconcept.cz