Autentické príbehy, nadčasové témy

Skrytá dokonalosť

0

Skrytá dokonalosť

Pohľad na ženu v spodnej bielizni je veľavravný. Na to, aby ste vyjadrili svoj obdiv, nepotrebujete veľa slov. Stačí sa len pozerať a nechať sa unášať nádherou ženských kriviek a dokonalého, miniatúrneho kúsku oblečenia, ktoré je však také lákavé.

Dokonalosť je hlavným motívom letnej sezóny spoločnosti PrimaDonna. Práve na blížiace sa leto pripravili návrhári extra porciu excelentnej kolekcie, ktorú chrakterizujú bohaté farby, drahé materiály a výnimočné detaily.

PrimaDonna spĺňa náročné požiadavky dám a vkladá ich do spodnej bielizne. Veď práve skvelé spodné prádlo dokáže zvýšiť sebavedomie mnohým ženám a zároveň „osladiť“ ich tajomstvá ukryté pod šatami. Tento raz sa dizajnéri z PrimaDonny rozhodli zabudnúť na hriechy mnohých kolegov, ktorí sa častokrát snažia dosiahnuť kompromis medzi dizajnom, kvalitou a zmyselnosťou. Nová kolekcia dokáže naplniť očakávania každej ženy vďaka citlivému prelínaniu vplyvu módnych prvkov a zároveň ponúka vysoký komfort. Pritom, ale pôsobí veľmi vzrušujúco.
PrimaDonna tiež venuje veľkú pozornosť detailom, či nezbednej súhre výšiviek, elegantným ramienkam, alebo koketnej výzdobe na košíkoch, s cieľom vzbudiť pozornosť.

L’Excellence je tiež o výrazných farbách – červenej Scarlet, živej zelenej (farby jari), Florida (ovocná oranžová a ružová), mozaikovej modrej a perlovej ružovej.
Zvodná, koketná a veľkolepo ženská – taká je spodná  bielizeň PrimaDonna.

NIPOS             Photos: PrimaDonna Press

www.primadonna.eu