Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Smädné vlasy a pleť? Doprajte si po lete výdatnú dávku hydratácie

- Reklama -

Slnečné dni strávené na pláži, náročné výlety do prírody, nekonečné kúpanie… To sú krásne letné radovánky a zároveň faktory, ktoré majú nesporný vplyv na náš organizmus a aj zovňajšok. Máme pre vás niekoľko tipov, ako po lete vysušené vlasy opäť premeniť na lesklú hrivu a pleti navrátiť zdravú sviežosť.

UV žiarenie, slaná či chlórovaná voda, pot, prach a tiež klimatizovaný vzduch na nás pôsobia celé leto. Vlasy vďaka nim bývajú vysušené, strapaté, bez lesku, často sa lámu a inak na tom nie je ani pleť. Slnečné lúče v nej totiž môžu narušiť kolagénové vlákna, čo máva za následok dehydratáciu, stratu sviežosti a v neposlednom rade aj predčasné známky starnutia, ako sú vrásky či pigmentové škvrny.

Ochranné krémy na pokožku a spreje na vlasy významne znižujú riziká spojené s horúcimi mesiacmi, nedokážu ich však eliminovať úplne. Preto je teraz ideálny čas, dopriať svojmu zovňajšku mohutnú dávku hydratácie, ktorá sa postará o regeneráciu a vlasom aj pleti dodá zdravie aj silu.

Spoľahnite sa na prípravky od MYONE, ktoré sú založené na prírodných ingredienciách a prepracovaných receptúrach.

PAUL MITCHELL HYDRATE

Šampón a kondicionér s obsahom organických olivových a ovsených peptidov boli špeciálne vyvinuté na regeneráciu vysušených a smädných vlasov, vyrovnanie ich hydratácie a navrátenie zdravého lesku.

     ● Šampón, ktorý je ručne vyrobený z    udržateľných zdrojov a obsahuje 78 % prírodných zložiek, jemne čistí a zanecháva vlasy na prvý pohľad zdravé a lesklé.

    ● Kondicionér, ktorý je tiež ručne vyrobený a obsahuje dokonca 92 % zložiek prírodného pôvodu, rehydratuje vysušené vlasy, zanecháva ich lesklé a poddajné.

Oba prípravky sú vegánske a nezaťažujú planétu, pretože sú ich recyklovateľné obaly vyrobené z cukrovej trstiny

Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate Shampoo 250 ml: 28,70 €

Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate Conditioner, 250 ml: 32,55 €

NEUMA neuMoisture instant fix

Bezoplachová starostlivosť hydratuje každý vlas do hĺbky, zároveň mu dodáva potrebné vitamíny a proteíny. Vďaka tomu potom vlasy dohromady tvoria účes na prvý pohľad zdravý, prirodzene lesklý, na dotyk hebký a poddajný, teda aj jednoduchý na úpravu.

Vďaka obsahu výťažkov z harmančeka, avokáda a prírodných esenciálnych olejov z bavlníkových a marhuľových semien navyše prípravok pomáha vlasy rozpletať, krotiť, ošetrovať ich rozstrapkané končeky a tiež regenerovať aj upokojovať pokožku hlavy.

Ľahký ochranný sprej je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre vlasy vysušené slnkom, častým namáčaním v slanej či chlórovanej vode alebo tiež vlasy chemicky poškodené.

neuMoisture instant fix, 200 ml: 32,17 €

oolaboo premier nutrition stem cell mask

Pleťová maska ​​s obsahom vysoko kvalitných výťažkov z bielej hľuzovky, švajčiarskeho jablka Uttwiler Spätlauber, paradajok, kyseliny hyalurónovej a ďalších aktívnych ingrediencií prírodného pôvodu sa postará o okamžitú rehydratáciu, hĺbkovú regeneráciu a revitalizáciu pleti.

Jej pravidelným používaním sa navyše predlžuje životnosť kmeňových buniek pokožky tváre. Tým sa zachováva aj jeho mladistvá sviežosť, pružnosť a redukuje sa výskyt drobných aj hlbokých vrások.

oolaboo premier nutrition stem cell mask, 50 ml: 73,7 €

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -