Autentické príbehy, nadčasové témy

Spevácka hviezda Anka Repková má vo svojom živote niekoľko noviniek medzi ktoré patrí aj príprava nového singlu!

0
Spevácka hviezda Anka Repková má vo svojom živote niekoľko noviniek medzi ktoré patrí aj príprava nového singlu!

Speváčka, autorka piesní, hlasová koučka a herečka Anka Repková má na svojom konte dva úspešné videoklipy, SVETLO a VYZNANIE, ďalší je na ceste. Videá na jej YouTube kanáli majú viac než 41 000 zhliadnutí.

Anka spieva už od detstva. Je víťazkou celoslovenských speváckych súťaží Detský talent, Francúzska pieseň a rozhlasovej súťaže Neznámi. Nasledovali ďalšie víťazstvá v podobe úspešných konkurzov do muzikálov VLASY na Novej Scéne, neskôr do muzikálov Rebelové a Rocky Horror Show s režisérmi Filipom Renčom a Jožkom Bednárikom. Ten ocenil Ankine stvárnenie hlavnej ženskej postavy Janet a preto s radosťou prijal aj rolu krstného otca jej albumu Áno, už to viem…

Zaujala v TV Show Let´s Dance a Bailando ako sólo speváčka Big Bandu Gustáva Broma na TV Markíza. K spolupráci si ju prizval aj Dalibor Janda, aby ako hosťka vystúpila na jeho koncertoch.

Svoje spevácke umenie neustále zdokonaľuje u renomovaných pedagógov v Londýne, New Yorku či Prahe.

Anka Repková vystupuje na súkromných aj verejných podujatiach so svojou kapelou, s klaviristom, aj so svojim gospelovým zborom. V jej podaní môžete počuť okrem vlastnej tvorby aj muzikálové a popové piesne, francúzske šansóny, jazzové štandardy či tanečné hity.

Okrem toho, že je famóznou speváčkou, venuje sa aj hlasovému koučovaniu

Založila svoj prvý vlastný zbor, Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Tento zbor je Ankinou priamou inšpiráciou z Londýna. Založila ho krátko po svojom návrate a teší sa veľkému úspechu, ktorý vo svojom prvom roku pôsobenia vystúpil nielen na koncertoch, ale už aj v TV a podieľal sa aj na nahrávaní Ankinej vianočnej piesne Svetlo.

V zbore spievajú amatéri i poloprofesionáli – veľkí milovníci spievania. V repertoári zboru sa okrem gospelu nachádzajú aj slovenské ľudové a moderné piesne.

Nechaj sa osobne pozvať speváčkou Ankou Repkovou do jej zboru  Spievanie nás baví.

Na Anku sa jej priaznivci môžu tešiť hlavne v Bratislave, kde vystúpi počas novembra niekoľkokrát

Všetky Ankine koncerty sleduj na http://ankarepkova.sk/koncerty/.

 

Pripravovaný singel spolu s videoklipom

Môžeme sa tešiť na ďalší skvelý song od speváčky Anky Repkovej. Opäť aj spolu s videoklipom. Reč je o piesni Výzva, ktorú Anka so svojou kapelou zaspievala aj na uvedení aktuálneho vydania magazínu Milliardsun.

„Táto pieseň je pre mňa veľmi kľúčová. Dodáva mi silu a povzbudenie vo chvíľach, keď pochybujem, keď mám vo svojom živote ťažšie chvíle. Vtedy si ju zaspievam a znova si uvedomím, že svoj život mám vo svojich rukách a je len a len na mne, akým smerom sa rozhodnem kráčať. Ja chcem ísť určite vpred, nevzdávať sa pri prekážkach a k tomu touto piesňou povzbudzovať aj mojich poslucháčov. Keď ju niekde naživo zaspievam, ľudia za mnou prichádzajú nadšení jej slovami a energiou. Majú pocit, ako keby som im čítala myšlienky, akoby som hovorila o nich. To je pre mňa úžasná poklona.“

Všetko o Anke nájdeš na jej sociálnych sieťach a na stránkach:

www.ankarepkova.sk

www.hudbanaevent.sk

 

Foto: Zuzana Gavulová