Autentické príbehy, nadčasové témy

Spojenie zrdavia, krásy a umenia v CORA CLINIC

0
Spojenie zrdavia, krásy a umenia v CORA CLINIC

Cora Clinic z týždňa na týždeň získava čoraz väčší počet svojich priaznivcov. Okrem biorezonančnej terapie si však v exkluzívnych priestorov kliniky môžete vychutnať aj neodolateľnú krásu umenia.

V čom spočíva spojenie krásy, zdravia a umeleckých zážitkov? V tvorivom a jednoduchom nápade vytvoriť z príjemných priestorov kliniky ešte zaujímavejšie miesto, kde sa snúbi pohoda, pokoj a umenie. Majiteľka Cora Clinic Simona Stískalová spolu s kreatívnym tímom vytvorila jedinečný  projekt tematických eventov v spoločnosti  zaujímavých slovenských osobností zo sveta kultúry, umenia, šoubiznisu, zdravotníctva a rôznych iných odvetví. V tomto období sa môžete v priestoroch kliniky ponoriť do sklenenej krásy známeho výtvarníka Pala Macha.

small

Na večierku venovanom práve dielam spomínaného umelca sa stretli mnohí zaujímaví ľudia. Večierkom sprevádzala moderátorka Lucia Wirthová, na husliach zahral talentovaný Filip Jančík. A skvelú kulisu návštevníkom robili diela Pala Macha.

Zázrak menom biorezonancia…

Biorezonancia je špeciálny diagnostický a terapeutický postup, ktorý určuje nové trendy a smery v oblasti medicíny. Postup, ktorý má položené základy v dlhoročnom testovaní a skúmaní ako sa dajú odmerať frekvencie ľudského organizmu. Každé telo vysiela špeciálne elektromagnetické vlnenie, jedinečné frekvencie každej jednej bunky v našom tele. Zdravý organizmus má iné frekvenčné spektrum ako organizmus trpiaci ochorením. Pokiaľ organizmus ovplyvňuje stres, rušivé elementy alebo je vystavený choroboplodným zárodkom môže dôjsť k chybnej komunikácií na vnútrobunkovej a medzibunkovej úrovni.
Dochádza k narušeniu imunity, autoregulačného systému a vzniku ochorení, ktoré nás trápia. každé ochorenie je vyvolané poruchou informácie na medzibunkovej úrovní tzv. bioinformácia, čo vyvolá zmenu bioinformačných frekvencií.

small_5

Biorezonančné prístroje zachytávajú zmeny bioinformačnych frekvencií, ktoré sa porovnávajú s informáciami nahratými v rozsiahlej databáze biorezonančných prístrojov a následne sa vyhodnocujú ako rušivé informácie organizmu. okrem diagnostiky ľudského organizmu sú biorezonančné prístroje stavané aj na samotnú liečbu. Liečba spočíva v tom, že prístroj špeciálne upravuje rušiace biorezonančné frekvencie a ako harmonizované a posilnené ich vracia späť do ľudského organizmu. Prístroj tým dokáže obnoviť správny bioenergetický tok medzi orgánmi navzájom a tiež medzi mozgom a orgánmi. Dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu zdravotného stavu človeka.

small_1

Biorezonančná terapia je bezbolestná a neinvazívna vhodná takmer pre každého. Je účinná pri liečbe alergií, astme, imunitného systému, bolestiach kĺbov a chrbtice, pri rôznych funkčných problémoch organizmu ale aj pri detoxikácií organizmu, odstránení vírusov, baktérií, plesní a parazitov.

Ak ste pocítili túžbu spoznať novú biorezonančnú terapiu a hľadáte spojenie krásy a umenia, neváhajte staňte sa členmi novej kliniky, ktorá ponúka svetové trendy v biorezonancii pod jednou strechou. Zažite zlepšenie Vášho zdravotného stavu v našom súkromnom nadštandardne vybavenom biorezonančnom centre Cora Clinic.

small_3

Peter Fritz
Photos: Cora Clinic
www.coraclinic.sk