Autentické príbehy, nadčasové témy

Staňte sa členom KLUBU

0

Staňte sa členom KLUBU

Klub fanúšikov portálu Milliardcity.com a novín Milliard Sun. Staňte sa súčasťou komunity ľudí, ktorí majú záujem využívať klubové výhody, prijímať ponuky, či sa dozvedieť o zaujímavých akciách.

Vážená pani, Vážený pán,

Dovoľte mi osloviť Vás a predstaviť Vám Milliard Klub, ktorý sme vytvorili pre návštevníkov, čitateľov a fanúšikov médií Milliardcity.com a Milliard Sun. Už počas kreovania projektu Milliardcity.com sme uvažovali nad vytvorením špeciálneho klubu, ktorý by ponúkal zaujímavé výhody, služby a klubové noviny pre každého, kto prejaví záujem o klubové aktivity.Dnes, po mesiacoch príprav sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť náš Klub a ponúknuť Vám členstvo v dvoch kategóriách.

Kategória ČLEN

Prvú kategóriu tvorí skupina fyzických i právnických osôb, ktorá má záujem stať sa bežným členom. Bude využívať všetky výhody členstva s množstvo bonusov, zliav na vybrané produkty, ktoré sa nachádzajú v online shope – do ktorého bude mať prístup vďaka vygenerovanému jedinečnému prístupovému kódu, získa exkluzívnu klubovú kartu, a samozrejme, bude na   ľubovolnú adresu po celý rok dostávať bezplatne plnofarebné noviny Milliard Sun. To všetko za ročný členský poplatok 20,- EUR.

Kategória PARTNER

Do tejto kategórie sa môžu prihlásiť právnické i fyzické osoby, ktoré budú využívať všetky členské výhody ako bežní členovia, ale na dôvažok budú môcť ponúkať svoje produkty a služby za zvýhodnené ceny pre členov Klubu na online shope.Týmto spôsobom získajú možnosť prezentovať svoje produkty a služby na portáli Milliardcity.com – samozrejme, v sekcii KLUB.
Ročný členský poplatok v kategórii PARTNER činí 120,- EUR.

Podmienky umiestnenia produktov a služieb sa s konkrétnym partnerom dohodnú vždy individuálne, pričom ročný členský poplatok sa meniť už nebude. Obsahom dojednania budú osobitné dohody týkajúce sa konkrétnych podmienkok spolupráce, provízií, atď.

Veríme, že Vás naše informácie zaujali a v prípade zájmu nás kontaktujte na adrese milliardcity@milliardcity.com, alebo na telefónnom čísle 0917 548 902, kde Vám odpovieme na Vaše otázky.

Alebo využite možnosť prihlásiť sa do Klubu online.

S pozdravom

Kolektív Milliard Klubu