Autentické príbehy, nadčasové témy

Starlight – vôňa hviezd

0

Starlight – vôňa hviezd

Vo vôni Starlight Aigner vydýchol nový život mágii a dodal jej novodobé prvky elegancie 21. storočia. Neprekonateľné majstrovské dielo s precíznym vypracovaním detailov v sebe spája ženskosť a jedinečnosť.

Starlight vo vás vyvoláva spomienky. Dokáže nemožné. Ukáže vám purpurovú oblohu, na ktorej jasne žiaria hviezdy. Medzi oblakmi sa zjaví ruské koleso a zodvihne vás až ku hviezdam. Starlight – pre ženu, ktorá sa narodila, aby zažiarila.

Starlight vás prenesie do voňavého sveta plného nuáns a jemných tónov. Dokonalá harmónia zložiek vytvára jemnú a zároveň veľmi intenzívnu vôňu, ktorá vo vás prebúdza tie najkrajšie spomienky.

Starlight od prvého nádychu pôsobí ako explózia zmyselnosti a rafinovanosti. Iskrivé vrchné tóny ananásu a korenistej rasce sú pozvánkou k prebádaniu omamnej a vzrušujúcej vône. Hlboké kvetinové a ovocné srdce tvorí neroli, jazmín a jahoda. Bohatú vôňu napokon uzatvára luxusné pačuli a vanilka.

Základ
Dreviny: pačuli, santal
Orientálny: vanilka
Pižmový: biele pižmo

Srdce
Korenisté: rasca
Kvetinové: biely jazmín
Ovocné: jahoda

Hlava
Citrusová: bergamot

Ovocná: ananás

Zelená: rastlinné tóny


Flakón

Esencia Starlight je zachytená vo flakóne, ktorý žiari a trblieta sa ako hviezda. V hladkých, vybrúsených plochách flakónu sa odráža hra svetla a farby.


Sortiment

Parfumovaná voda          30 ml
Parfumovaná voda          60 ml
Parfumovaná voda        100 ml

Telové mlieko               200 ml
Sprchový gél                 200 ml

www.glamour-co.sk
www.fann.sk