Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Starý dom dlhé roky chátral. Dnes je z neho dizajnový boutique hotel

- Reklama -

Dizajn, ktorý neomrzí a miesta, ktoré berú dych…

Pozrite si s nami vydarenú rekonštrukciu, ktorá sa nielenže podarila, ale dala miestu príbeh.

Aj týmito slovami by sme dnes mohli začať rozprávanie o jednom čarovnom mieste. Pohladí dušu, poteší oko, poskytne útulné útočisko a poteší zmysly. Nachádza sa v krásnej oblasti, nie ďaleko od Prahy a Karlštejna, ale dosť ďaleko na to, aby ste si užili malé spomalenie na úpätí Brdských hrebeňov. Tam totiž nájdete mestečko Řevnice. V jeho srdci stojí historický dom – najstarší v meste, v ktorom vznikol dizajnový boutique hotel nielen s krásnymi apartmánmi, ale aj pivovarom s chutným pivom.

Osud domu nevyzeral spočiatku ružovo. Dlho chátral, bol opustený, až si našiel svojich nových majiteľov. Tí si ho vzali pod svoje krídla, zveľadili ho a vybudovali miesto, ktoré má svoje čaro. Okrem turistov však na hotel nedajú dopustiť aj miestni, ktorí sa tu zvyknú stretávať.

Citlivá rekonštrukcia, moderné prvky

Boutique Hotel Corso sa môže pochváliť 11 izbami, tie prešli rozsiahlou rekonštrukciou. Nájdete tu historický nábytok, ale nemôžu chýbať aj moderné prvky. Tento skvelý kontrast však spolu perfektne ladí. Štýlové kúpeľne len potvrdzujú vycibrený vkus domácich. Veľmi dobre zvolené farby a materiály a k tomu samostatne stojaca vaňa či veľká rohová vaňa, ktorá priam volá po horúcom kúpeli. Veľký sprchovací kút zas ponúka komfort a ráno vás prebudí k životu poriadne silný prúd vody.

Na chvíľu môžete zabudnúť na starosti bežných dní, na pracovné povinnosti, na nevybavené maily či na neporiadok, ktorý po vás zostal doma, nevyžehlené prádlo a nedokončený projekt pre vášho šéfa. Tu je priam zakázané myslieť na čokoľvek iné ako na oddych, ktorému sa môžete naplno oddať.

Krásne ubytovanie sa tu snúbi s chutným jedlom. Majitelia si uvedomili, že bez kvalitných surovín a poctivej českej klasike na tanieri by to nešlo. A rovnako tak si uvedomili, že chcú mať výnimočné miesto a tomu domáha aj spomínaný pivovar. „Zrekonštruovali sme ho a vdýchi život s prvým uvareným pivom,“ hovoria majitelia.

A sú to maličkosti, ktoré robia miesto iným, výnimočným…stačí sa poobzerať okolo seba a uvidíte nádherne detaily, s ktorými sa majitelia naozaj “vyhrali”.

Vyrazte do lesa! Alebo na túru? Prípadne na bicykel…

Hotel má ideálnu, priam strategickú polohu, a tak budete môcť objavovať krásy a zákutia údolia. „Vyrazte si pozrieť neďaleké hrady a zámky, odporúčame Křivoklát ani Karlštejn,“ hovorí aj český projekt Amazing Places, ktorý hľadá tie najkrajšie miesta nielen v Česku, ale aj u nás doma.

Stará dobra klasika – lesy nemôžu pri podobnej dovolenke predsa chýbať. Brdské lesy sú ideálne na hubárčenie, výlety, turistiku, cyklistiku – práve tých cyklotrás je tu hneď niekoľko.

Foto: Mila Fotografika/FB Boutique Hotel Corso

Pripravila Martina Baumann

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -