Autentické príbehy, nadčasové témy

Šťastie priniesli hodinky

0

Odovzdávanie Oscarov je už minulosťou, ale radi by sme sa na chvíľu k tejto veľkej filmovej udalosti vrátili. Film Slumdog Millionaire, v ktorom si zahral aj Dev Patel,nakoniec získal ocenenie filmovej akadémie za najlepší film.

Dev Patel určite veril vo víťazstvo filmu a možno k šťastnému rozhodnutiu akadémie pomohli aj jeho hodinky Jaeger-LeCoultre AMVOX 1, ktoré mal počas víťazného večera na sebe.

Milionár z chatrče ovládol tohtoročné odovzdávanie Oscarov a stal sa hlavným hrdinom víťaznej žatvy, keď sa mu ušlo hneď niekoľko Oscarov.

Devesh (Dev) Patel je britský televízny a filmový herec, ktorý sa tiež so zanietením venuje bojovým umeniam. Úspech zaznamenal v úlohe Anwara Kharrala v sérii Skins. Najväčšie uznanie mu však priniesla úloha vo filme Slumdog Millionaire, vďaka ktorej bol nominovaný na prestížne ocenenie BAFTA Award za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. V oblasti bojových umení si vyslúžil čierny pás v Taekwondo a v roku 2004 získal na svetovom šampionáte AIMAA v írskom Dubline bronzovú medailu.

NIPOS               Photos: Jaeger Le-Coultre Press

www.jaeger-lecoultre.com