Autentické príbehy, nadčasové témy

Štúdia Slim Belly

0

Štúdia Slim Belly

S neúprosne pribúdajúcimi dňami v kalendári si uvedomujeme tú tvrdú realitu. Jar ubehne ako splašené kone a svet sa otvorí toľko očakávanému letu. S týmto krásnym obdobím sa však spájajú aj riziká, postupne sa začneme obliekať čo najúspornejšie a tak odhaľovať naše nedostatky. Fitclub Bezinka má však pre vás riešenie – „zabijaka brucha“ – Slim Belly®!

Priemerne o 8,8 cm menší obvod pása len za 4 týždne!
V prvom momente to znie neuveriteľne. Ale je to výsledok testu s viac ako 140.000 osobami. Revolučný pás Slim Belly® dokáže to, po čom mnohí ľudia túžia: cielené zmenšenie obvodu pása! Len za 4 týždne budete mať až o 2 konfekčné veľkosti menej – s pásom Slim Belly® je to možné! Ako exkluzívny partner výrobcu „ABC One“ sa Fitclub Bezinka zapojil do štúdie, ktorá má Slim Belly® ešte raz dôkladne otestovať.

Prečo tuk tak ťažko mizne?
Ľudia s problematickou postavou v brušných partiách sú napriek zmene stravovania a cielenému vytrvalostnému tréningu schopní zmenšiť obvod svojho pása len nepatrne. Dôvodom je nedostatočné prekrvenie v brušnej oblasti.

Otestujte sa!
Pohybujte sa 20 až 30 minút strednou intenzitou a zistíte, že sa celé Vaše telo rozhorúči. Len problémové miesta (brucho, stehná) ostanú studené.
Dôsledok: na problémových miestach dochádza len k minimálnemu spaľovaniu tukov!

Riešenie: Slim Belly®
Slim Belly® stimuluje prekrvenie brušnej oblasti, zatiaľ čo spaľovanie tukov a metabolizmus bežia vďaka tréningu na plné obrátky.

Zúčastnite sa tejto štúdie! Vyhláste vojnu prebytočným kilám!
Štúdia trvá 4 týždne s 3 tréningovými jednotkami po 30-40 minút týždenne. Účastnícky poplatok je 19,90 € za týždeň.
Prihláste sa najneskôr do 14. 04. 2011  na telefónnom čísle: 02/ 55 425 300, 0905 550 766, 0949 362 756.

Veľa zábavy pri odtučňovaní!

Váš tím Fitclubu Bezinka.

PS: Počet účastníkov je obmedzený, miesta sa budú prideľovať podľa poradia prihlášok. Fitclub Bezinka vás s radosťou privíta, a dokonca aj vašich priateľov a známych, ktorí nie sú klubovými členmi.

Words: Fitclub Bezinka                                      Photos: ISIFA

www.bezinka.sk