Autentické príbehy, nadčasové témy

Štýlový a chytrý LG Optimus L7 dorazil na čský a slovenský trh

0

Spoločnosť LG Electronics (LG) prináša na český a slovenský trh nový chytrý telefón s operačným systémom Android, verzia 4.0 Ice Cream Sandwich.

LG Optimus L7, P700 je jedným z nových smartfónov dizajnovej série L-série a na pultoch českých a slovenských obchodov sa objaví v priebehu mesiaca jún 2012. LG Optimus L7 ponúka elegantný dizajn s kovovými prvkami a displej 4,3″. Ako operačný systém bol zvolený najnovší Android, s verziou 4.0 Ice Cream Sandwich od spoločnosti Google. Aj tento model, tak ako všetky telefóny z L série, ponúka nadčasový štýl bez toho, aby design ovplyvňoval funkčnosť či ergonómiu.

LG Optimus L7 je určený pre zákazníkov, ktorí chcú špičkový dizajn a zároveň sofistikovaný smartfón. L7 je významným prírastkom do portfólia LG štýlových telefónov. 8,8 mm štíhly LG Optimus L7 stelesňuje elegantné telo, ktoré je sebe vlastnou všetkým telefónom z radu „L“. Zdobia ho kovové okraje aj 4,3″ displej s výbornou čitateľnosťou. To všetko spríjemňuje prácu s chytrým telefónom.

Užívateľ ovláda telefón prostredníctvom operačného systému Android vo verzii 4.0 Ice Cream Sandwich. Šikovný a rýchly operačný systém ponúka užívateľovi intuitívne ovládanie a pokročilý multitasking. O rýchle zachytenie zážitkov sa postará dvojica fotoaparátov. Ten hlavný má rozlíšenie 5 Mpx, je vybavený bleskom a nechýba automatické zaostrovanie. Fotoaparát dokáže natáčať video v rozlíšení 640 x 480.

Telefón bude dostupný na českom a slovenskom trhu od polovice júna za odporúčanú maloobchodnú cenu 299 € s DPH.

Špecifikácia:
· Chipset: MSM 7227 (Cortex A5 1 GHz)
· Pamäť: (až) 2,7 GB vnútorná pamäť / MicroSD (až 32 GB)
· Displej: 4.3″ WVGA
· Fotoaparát: zadný 5,0 MPix AF s LED bleskom / predný VGA
· OS: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
· Kapacita batérie: 1 700 mAh
· Rozmery: 125,5 × 67 × 8,7 (mm)

Words & Photos: LG One

www.lge.sk