Autentické príbehy, nadčasové témy

Štyri dôvody prečo cestovať do Laa!

0

Jedinečný wellness zážitok v luxusnom rakúskom kúpeľnom komplexe si môžete teraz  prežiť za výrazne nižšiu cenu. Rakúsky hotel a wellness zariadenie Therme Laa – Hotel & Spa znížil cenu na osobu a noc v dvojlôžkovej izbe superior s raňajkami na 69,- EUR až do 11. septembra. Do Laa sa dostanete z Brna za necelú hodinu. Wellness komplex leží priamo na česko-rakúskej hranici a dorozumiete sa tu bez problémov po slovensky, pretože časť personálu pochádza z Čiech.

Ponuku wellness komplexu dopĺňa ponuka pre cyklistov, záujemcov o reaktívny tréning, detský svet s každodennými animáciami. Okrem toho na vás čaká výborná kuchyňa so špecialitami z miestnych zdrojov.


Balíček „Letný kvartet“ zahŕňa:

1. Top cena: od 69,- EUR na osobu a noc v dvojlôžkovej izbe superior vrátane raňajok formou bufetu a Spa Snack od 14.00 hod.

2. Top ponuka pre rodiny: jedno dieťa na izbe rodičov zadarmo, denne detské animácie zadarmo, zábava tiež pre teenegerov.

3. Top wellness: zadarmo využitie všetkých piestorov hotelových termálnych kúpeľov Hotel-Spa a termálnych kúpeľov Laa

4. Top letný program: veľkolepé letné kúpalisko a animačný program pre dospelých a deti zadarmo

Balíček ďalej obsahuje:

– Denne vitálna minerálna voda vo vašej izbe
– Bezplatné využitie bicykla na pol dňa (podľa vyťaženia)
– Bezplatné využívanie hotelových termálnych kúpeľov Hotel-Spa s termálnymi kúpeľmi a saunami, termálnych kúpeľov Laa vrátane saunového sveta, detský svet s animáciami, aj. počas dňa odchodu až do 22.00 hod.
– Bezplatné využitie kardio a fitness zóny pre váš tréning
– Bezplatné využívanie športových a odpočinkových činností vrátane reaktívneho tréningu počas celého pobytu
– Mäkký a hebký župan počas doby pobytu
– Bezplatné parkovanie v podzemnej hotelovej garáži

Nástup možný denne – podľa vyťaženosti hotelových izieb.
Ponuka je platná do 11.9.2009.

Cena za pobyt s polpenziou je 89,- EUR na osobu a noc v dvojlôžkovej izbe superior. Príplatok za jednolôžkovú izbu je 16,- EUR za noc. Ceny neobsahujú mestský poplatok 0,77 EUR za noc.

Termálne kúpele Laa & letné kúpalisko

Letné termálne kúpalisko, ktoré je súčasťou komplexu Therme Laa, ponúka ďalej možnosť bezplatného využitia celkom 600 lehátok a 300 slnečníkov, kabíny na prezliekanie, sprchy, denne zábavný program pre deti, ako napríklad bábkové divadlo, súťaže, modelovanie, každý týždeň od pondelka do soboty bezplatné lekcie vodnej gymnastiky s lektormi, bezplatne možnosť využitia ihriska na beach volejbal, 90m tobogán a, samozrejme, vstup do všetkých vonkajších i vnútorných termálnych bazénov (vonkajší bazén s teplotou 22-24°C a soľný vonkajší bazén s teplotou 35 °C a podvodnou hudbou). Každú nedeľu v júli a auguste bude v prevádzke tiež bufet s grilovanými špecialitami. Plážový vonkajší bar so stredomorskou atmosférou zas ponúkne osviežujúce koktejly, zmrzlinu, sendviče, a pod. V prípade nepriaznivého počasia je okrem vonkajšieho vodného sveta k dispozícií tiež svet masáží, reštaurácie, ázijská odpočinková miestnosť, Oáza vitality a butik. Od 31. mája do 6. septembra 2009 je možné využiť zvýhodnený letný tarif Slniečko, ktorý je platný pokiaľ je teplota vzduchu vyššia než 25°C a možnosť, že bude pršať je minimálna.

Words & Photos: Accedogroup

www.therme-laa.at