Autentické príbehy, nadčasové témy

Štyri sezóny v Miláne ozdobili diamanty

0

Cherche la femme, za všetkým hľadaj ženu a prípade Valerie Marini platí táto známa veta dvojnásobne. Za populárnou tvárou talianskeho televízneho neba sa neukrýva len pôvab, ale aj talent nádejnej módnej dizajnérky.

Keď miláčik talianskych mužov, ktorý ich dlhú dobu priťahoval svojimi krivkami, odrazu objaví vo svojom vnútri zmysel pre módu a počas noci sa zmení na módnu dizajnérku, dostanete vzrušujúci výsledok v podobe sexi kolekcie s množstvom originálnych nápadov. Valerie Marini je dokonalou ukážkou takejto premeny, o čom svedčí aj jej kolekcia na sezónu jar/leto 2009. Módna show sa uskutočnila 5. júla tohto roku v hoteli Four Seasons v Miláne, kde opäť zažiarilo logo v podobe ružových, zmyselných pier. To reprezentuje značku Seduzioni Diamonds, ktorú vytvorila Valerie Marini v roku 2005. Od tohto dátumu predstavuje svoje kolekcie v Miláne a v Los Angeles.

Jej krédo je jasné a jednoduché – žena musí byť zvodná 24 hodín denne – ráno v kancelárii, alebo popoludní s priateľkami, či večer s partnerom. A práve značka Seduzioni Diamonds ponúka riešenie.

Peter Fritz     Photos: ISIFA

www.valeriamariniseduzioni.it
www.valeriamarini.com