Autentické príbehy, nadčasové témy

Supermodelka Iman zažiarila na Mercedes-Benz STAR LOUNGE

0

Tradičný Mercedes-Benz Fashion Week sa tento rok premiestnil do nového domova v Lincoln Center, čo však vôbec nezmenilo jeho tradičný elegantný štýl a luxus. Stále si udržiava prestíž najväčšieho módneho podujatia. Tento rok je však predsa niečím výnimočným. Dominuje mu výsledok spoločného úsilia módnej ikony Iman a dizajnéra Carlosa Motu, ktorí pripravili zaujímavú kolekciu.

Kreáciám, ktoré predstavila stále šarmantná Iman, sú inšpirované tradíciami. Prezentujú krásnu kombináciu kultúrneho bohatstva v spojení s ušľachtilými látkami. Mercedes-Benz Star Lounge bola tým miestom, kde mali pozvaní hostia možnosť pozrieť si jej novú kolekciu. Tú uvedie na trh koncom septembra.
Som veľmi nadšená, že som sa spolu s partnerom módneho týždňa – spoločnosťou Mercedes-Benz, mohla podieľať na tomto projekte,“ povedala Iman. Manažéri z Mercedes-Benz sa na margo spolupráce vyjadrili tiež pozitívne: „V rámci príprav sme spolu s Iman neúnavne pracovali, pretože prezentácia jej kolekcie Iman Home na Mercedes-Benz Fashion Week, predstavuje skvelý spôsob, ako ju ukázať širokému publiku.“

Kolekcia Iman Home vznikala tiež v spojení s P/K Lifestyles a marketingovou agentúrou, ktorá sa špecializuje na produkciu dekoračných textílií pre spotrebiteľov z rôznych spoločností. Pre značku Iman Home je to prvá aktivita v tomto odvetví, ktorú pridala do portfólia svojich aktivít, medzi ktoré patria kozmetika, vône, oblečenie a doplnky.

V priebehu svojej štrnásťročnej kariéry v modelingu sa Iman objavila na obálkach popredných módnych časopisov na celom svete, okrem toho bola múzou mnohých popredných návrhárov, vrátane Gianniho Versaceho, Donny Karan či Yvesa Saint-Laurenta. Siedmeho júna tohto roku bola Iman za svoje úsilie v módnom priemysle počas posledných tridsiatich rokov ocenená titulom Módna ikona, ktorú je prisúdili členovia Rady módnych návrhárov USA.

Salónik Mercedes-Benz Star Lounge je k dispozícii pre dizajnérov, celebrity, VIP, médiá a hostí, na základe pozvánky alebo prostredníctvom prístupovej karty,  ktorú vydáva spoločnosť Mercedes-Benz.


Iman HOME

Splynutie globálnej kultúry a súčasného dizajnu charakterizuje kreácie Iman Home. Hlavnou úlohou slávnej modelky bolo vytvoriť elegantné a cenovo dostupné položky, ktoré sú kombináciou exotických prvkov s novým stupňom sofistikovanosti.

Produkty Iman Home budú k dispozícii v  predajniach Calico Corner a Calico Home Stores a u vybraných predajcov.

NIPOS                                                       Photos: Inmagine

www.mbfashionweek.com
www.imanhome.com