Autentické príbehy, nadčasové témy

Svetová premiéra LG G pro Lite Dual

0

Najnovší smartfón od LG kombinuje veľký displej s vysokokapacitnou batériou LG Optimus G Pro a najnovšími multimediálnymi funkciami.

LG Electronics vo svetovej premiére predstavuje svoj najnovší prémiový smartfón, LG G Pro Lite Dual. S veľkým, 5,5-palcovým displejom a unikátnymi UX funkcionalitami spĺňa posledný prírastok v rodine telefónov LG tie najprísnejšie požiadavky na praktický smartfón. Výrazný IPS displej dopĺňajú silná 3,140mAh baterka, vložené Stylus Pen, stereo reproduktory a duálna SIM karta so špeciálnou horúcou klávesou na prepínanie. LG G Pro Lite Dual má ultra tenký okraj pre maximálny zážitok zo sledovania displeja, slim dizajn pre optimálne držanie v jednej ruke a spoločné funkcie s ostatnými smartfónmi G prémiovej rady.

Použiteľnosť LG G Pro Lite Dual zvyšuje aj Stylus Pen. Umožňuje totiž rýchle a presné písanie, navyše vďaka umiestneniu v slote v hornej časti smartfónu nezaberá extra priestor. A keďže čoraz viac zákazníkov využíva smartfón na zábavu, LG G Pro Lite Dual je vybavené duálnymi reproduktormi pre excelentný audio výkon s použitím slúchadiel, ale i bez nich. Používateľský komfort zvyšuje tiež systém duálnych SIM kariet so špeciálnou horúcou klávesou, vďaka ktorej nebolo prepínanie medzi kartami nikdy jednoduchšie.

LG G Pro Lite Dual prichádza s praktickými funkciami, ktoré prinášajú všetky benefity prémiových modelových radov G Series, G Pro a G2. KnockON umožňuje prebudiť obrazovku dvojitým poklepaním na displej, Pause a Resume Recording zabezpečuje nahrávanie krátkych úryvkov videa, ktoré si následne možno pozrieť ako jeden celistvý súbor, QSlide kontroluje až tri rôzne aplikácie v jednom okne, v QuickMemo si používatelia môžu v ľubovoľnom momente zapísať poznámky z ktorejkoľvek obrazovky bez nutnosti otvárania ďalšej aplikácie a QTranslator instantne prekladá slová a vety zachytené na obrázkoch odfotených v smartfóne.

LG G Pro Lite Dual je na slovenskom trhu k dispozícii od januára za doporučenú koncovú cenu 296 €.

Words&Photos: Focus Agency

www.lg.com/sk