Autentické príbehy, nadčasové témy

Sylvester Stallone má novú hračku

0

Mnohé hollywoodske hviezdy a hviezdičky sa okrem svojich filmových úloh na striebornom plátne s radosťou oddávajú rôznym záľubám a zábavám. Niektorí si kupujú honosné jachty, iní dokonca súkromné ostrovy. Mnohí však siahajú po iných hračkách.

Symbolom sily v minulosti medzi hereckou elitou boli silné automobily a motocykle. James Dean dokonca obetoval svojej vášni pre rýchle športové autá život. Zahynul počas amatérskych pretekoch vo svojom Porsche 550 Spyder. Na motocykloch Harely Davidson sa radi predvádzali Don Johnson a Mickey Rourke. Menovať by bolo možné desiatky amerických a európskych filmových hviezd.

Vášeň pre automobily a rýchlu jazdu preukázal aj akčný hrdina Sylvester Stallone. Dokonca ju predstavil aj vo filme Formula. Tentoraz sa však nepredvádza s nejakým monopostom formule, ale kúpil si niečo klasickejšie. Zamiloval sa do superšportovej ikony tridsiatych rokov – Fordu Roadster. V tomto skvelom aute ohuruje svojich známych, ale aj „susedov“ z Beverly Hills.

Pokiaľ by ste sa chceli vyrovnať slávnemu hercovi, tak vám k tomu postačí pár sto tisíc eur a budete môcť jazdiť na Forde Roadster, aj keď dosť ojazdenom.

NIPOS                                Photos: ISIFA

www.roadsters.com/32