Autentické príbehy, nadčasové témy

T.O.P. AUTO PREMIUM vyzbieralo počas sviatkov krmivo a dary pre opustených psíkov

- Reklama -

Zbierka pre Slobodu zvierat v Bratislave – zastávka Polianky

Vianoce sú za nami, ale my sa ešte na malú chvíľu chceme vrátiť k tomu, čo nám toto obdobie pripomína – že môžeme byť k sebe milí a láskaví. Ale ako pomôcť tým, ktorí sami o pomoc žiadať nemôžu?  T.O.P. AUTO PREMIUM si na túto otázku odpovedali jednoducho – čo tak zbierka pre Slobodu zvierat (konkrétne zastávka Polianky v Bratislave). Zbierka prebiehala v spomínanej firme na servisnom príjme – v termíne od 20. decembra do 30. decembra 2021. Počas tohto obdobia mohli zákazníci a fanúšikovia značky Jaguar Land Rover prispieť do vianočnej zbierky na pomoc zvieratám v útulku. S pomocou ľudí tak vyzbierali viac ako 170 kilogramov krmiva, nerezové misky, vankúše, deky, vôdzky, uteráky, pelechy a veľa ďalšieho.

Zbierku pre útulok priniesli vo vozidle Land Rover Discovery

Sloboda zvierat – zastávka Polianky v Bratislave

Organizácia Slobody zvierat vznikla v roku 1993 a každý rok zachráni viac ako dve tisíc zvierat a viac ako polovici z nich každoročne nájde nový domov. Na podporu dobrej veci sa preto aj zamestnanci v T.O.P. AUTO PREMIUM rozhodli podporiť dobrú vec a ako sami potvrdili, veria, že táto spolupráca nebola posledná. Ak máte záujem zapojiť sa do najbližšej zbierky pre Slobodu zvierat, sledujte T.O.P. AUTO PREMIUM na sociálnych sieťach – na Instagrame alebo na Facebooku.

Tomáš s vianočnou zbierkou od T.O.P. AUTO PREMIUM pre Slobodu zvierat v Poliankach

Vianočné zbierky zamestnancov Jaguar Land Rover v zahraničí

Zamestnanci Jaguar Land Rover v Spojenom kráľovstve darovali počas mesiaca december potravinovým bankám viac ako 10 000 položiek, vrátane konzerv, obilnín či iných trvanlivých výrobkov. Zamestnanci pobočiek Coventry a Warwickshire tiež venovali viac ako 2 000 libier do online zberného fondu pre miestne charitatívne organizácie a komunity, ktoré aj naďalej bojujú s nepriaznivou situáciou v dôsledku vzniku pandémie Covid-19. Prieskum spoločnosti Food Standards Authority ukázal, že službu potravinovej banky využilo len v predchádzajúcom roku 2020 viac ako 3,5 milióna ľudí.

Zamestnanec Jaguar Landrover v Spojenom kráľovstve ako dobrovoľník pri potravinovej zbierke
 

Kto získava prístup k zbierke potravinovej banky vo Veľkej Británii

“Veríme, že každý by mal mať prístup k základným životným potrebám – jedlu, šatstvu a prístrešku. Zbierka potravinovej banky poputuje do miest a krízových centier naprieč Veľkou Britániou akými sú Edington Foodbank či People Center, ktoré pomáhajú ľuďom v ťažkých krízových situáciách, či ľuďom bez domova a pomohli im tak spríjemniť im tak obdobie Vianoc,” uvádza T.O.P. AUTO PREMIUM a na záver dodávajú: “Chceli by sme sa v menej celej spoločnosti T.O.P. AUTO PREMIUM poďakovať všetkým, ktorí sa svojim úsilím zaslúžili o to, aby zvieratá v útulku Slobody zvierat – zastávka Polianky, prežili túto zimu v teple a s poriadnou nádielkou krmiva. ĎAKUJEME.”

Zdroj: media.jaguarlandrover.com/en/news

Autor článku: Dominika Pastorová

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -