Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Tie roky sedemdesiate! Áno, sú späť a môžete sa do nich obuť aj vy

- Reklama -

Jesenná kolekcia obuvi a doplnkov DEICHMANN je plná sezónnych stálic aj pútavých extravagantných noviniek. Doplňte svoj styling dizajnovo zaujímavým kúskom, na ktorý si netrúfne len tak každý. Jedným z najvýraznejších trendov sezóny je obuv inšpirovaná módou 70. rokov.

Ponuka retro modelov v kolekcii DEICHMANN je skutočne široká. Ich spoločným menovateľom sú výrazné platformy, vysoké blokové podpätky, hranaté tvary a celkový masívny dojem. Mokasíny, lodičky, nízke čižmy alebo Chelsea obuv? Zo štýlovo rozmanitých kúskov si príde na svoje každá milovníčka pútavej obuvi.

Rôznorodé je aj farebné a materiálové prevedenie týchto modelov. V kolekcii nájdete ako matné kúsky v imitácii kože a semišu, tak neprehliadnuteľnú trblietavú obuv v metalickom vzhľade. Výnimkou nie je ani skutočne vysoký lesk!

Vo farebnom spektre sa pri obuvi v štýle 70. rokov strieda umiernenosť s extravaganciou. Na jednej strane stojí čierna klasika, na druhej lesklé odtiene strieborného kovu. Neutrálne béžové tóny v kontraste s temne fialovou, fľaškovo-zelenou, ale aj výraznými sýtymi farbami.

Je iba na vás, na aký model stavíte. Jedno je ale isté – pohľadom okoloidúcich sa rozhodne nevyhnete!

Pripravila Mária Halajová, foto: DEICHMANN

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -