Autentické príbehy, nadčasové témy

Top Secret – prísne „vzrušujúce“

0

V pražskom hoteli Hilton sa 5. augusta odohrala mimoriadne príjemná udalosť – módna show Top Secret. Prostredníctvom tejto „prísne tajnej“ módnej udalosti leta sa mohli diváci dozvedieť čo dámy nosia pod letnými šatami. Luxusné spodné prádlo najznámejších svetových značiek predvádzali popredné české modelky.

Top Secret ovládla predvádzacie mólo a stala sa značkou večera a už po tretíkrát vzbudila obrovský záujem verejnosti a médií. Jej predchodkyne sa stali TOP akciami českej módy a nebolo pochýb, že aj tohtoročná show prinesie vzrušujúce zážitky. Luxusné spodné prádlo slávnych značiek – Marlies Dekkers, Lisa Charmel, Nina Ricci, Ravage, Milessia, Lejaby, Valery, Aubade a Victoria’s Secret – v stylingu známeho českého návrhára Petra Lakrona, sa predstavilo prítomným návštevníkom tejto prestížnej udalosti. Tí sa tak mohli priamo zoznámiť s najaktuálnejšími trendmi spodného prádla na rok 2008. Show sprevádzal moderátor večera Leoš Mareš.

Na móle sa zišlo množstvo krásnych, ale aj známych modeliek – Diana Kobzanová, Hanka Mašlíková, Zuzana Jandová, Petra Faltýnová, Petra Minaříková, ale aj herečka Mahulena Bočanová.

Okrem samotnej módnej show sa mohli hostia, ktorí vlastnili VIP vstupenky, zúčastniť po skončení prehliadky VIP after party priamo v hoteli Hilton. Takže okrem vizuálneho zážitku sa mohli hostia „dotknúť“ atraktívnych modeliek, ale tiež stretnúť mnohé známe osobnosti českého showbusinessu.

Nechajte sa inšpirovať fotografiami z TOP SECRET Fashion Show a možno získate predstavivosť, ktorá vám umožní spoznať tajomstvá ukryté pod letnými šatami okoloidúcich dám.

NIPOS    Photos: ISIFA

www.jvsgroup.cz

GALLERY