Autentické príbehy, nadčasové témy

Útulná chalúpka na samote ponúka glampingové zážitky

- Reklama -

Aj dnešný tip bude o prírode. Chalúpka, ktorá ubytuje štyri osoby, je totiž ňou prepojená, dýcha lesom či lúkami a ponúka kopce ako na dlani. Vitajte v Toulabí Glamping.

Toto jedinečné miesto sa nachádza v srdci Krkonôš až tam, kde líšky dávajú dobrú noc. Trošku klišé, my vieme, ale skutočne to tak asi bude. Hostia sa môžu vydať na vychádzky naprieč Vrchlabím, môžu tu vypnúť od moderného sveta, oddychovať, spoznávať okolie a Krkonoše. Poďte s nami nahliadnuť dovnútra. Interiér vám vyrazí dych, rovnako tak i exteriér je úchvatný. Jednoduchý, ale s patričnou atmosférou glampingu a útulnej modernej chalúpky.

“Na samote v lese si myseľ najlepšie oddýchne od každodenných vonkajších stimulov a starostí. Stlačte na telefóne ikonku lietadla a nechajte sa kochať okolitým výhľadom. Nič vám neutečie,” hovorí o tomto mieste aj populárny český projekt Amazing Places.

Moderne, ale útulne

Moderný štýl zvonku aj zvnútra krásne dopĺňa drevo. Strecha je čierna a dokonale sa hodí k dizajnu chalúpky. Obývačka je prepojená s kuchynským kútom, nechýba tu pohodlný zelený gauč, piecka, priestranná terasa a kút na poschodí s veľkou manželskou posteľou.

Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, kde opäť vidieť hnedú či čiernu farbu. Pôsobí tak naozaj luxusným dojmom. Počas zimných mesiacov návštevy ocenia aj podlahové kúrenie, ktoré sa postará o perfektné teplo.

Hnedé tóny pôsobia príjemne. Majitelia to s doplnkami neprehnali, využili čisté línie, ktoré priestor ponúka a ten doplnili o tie pravé kúsky. Všimnite si originálne zvolené osvetlenie, zopár vankúšov, teplá deka, mäkké obliečky, výplet za posteľou. Spolu ladia a dotvárajú toto miesto tak akurát.

Nielen chalúpka, ale aj lokalita má svoje čaro a rovnako aj v zime.

Pripravila Martina Baumann

Zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -