Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Týchto skvelých pomocníkov do kuchyne a domácnosti určite oceníte

- Reklama -

Ako si uľahčiť varenie alebo prevoňať interiér? Siahnite po tipoch, ktoré ocení nielen gazdinká.

Kuchynský robot PRESIDENT

Celokovový výkonný robot od Tescomy má bohatú výbavu, vďaka čomu nahradí hneď 4 klasické kuchynské produkty. Cestá a krémy pripravíte vo veľkokapacitnej nerezovej mise s objemom 6 litrov pomocou kovovej zmiešavacej metly, háku na miesenie alebo veľkej nerezovej šľahacej metly. Robota ľahko premeníte na mlynček na mäso s veľkým plniacim zásobníkom a nástavcami na výrobu nielen domácich údenín, ale tiež cukroviniek. Mlynček je kovový, a teda účinný a odolný. Zeleninu do požadovanej hrubosti ľahko nastrúhate v bubnovom strúhadle so 4 vymeniteľnými nerezovými čepeľami. Strúhadlo môžete využiť aj na prípravu strúhanky, ale aj na ďalšie suroviny. Poslednou funkciou, ktorú v sebe robot od Tescomy ukrýva, je výkonný mixér s nerezovými nožmi a mixovacou nádobou z hrubostenného skla s objemom 1,5 litra.

Kontaktný gril PRESIDENT

Kontaktný gril od Tescomy je rozžeravený behom chvíľky a pripravený ugrilovať čokoľvek, čo máte radi. Či už je to toast, panini, ryby, zelenina alebo poriadny steak – môžete zvoliť opekanie z oboch strán, alebo aj klasické grilovanie iba z jednej strany. Stačí gril otvoriť a využiť jeho dvojnásobnú grilovaciu plochu. Pre jednoduché použitie je vybavený minútkou, ktorú ľahko nastavíte a po uplynutí daného času sa ohrev automaticky zastaví. Grilovacie dosky s teflónovým povrchom sú odnímateľné a prispôsobené na jednoduché čistenie a údržbu. Grilu nechýba ani zásobník na zachytávanie výpeku, vďaka ktorému neprídete ani o kvapku chutnej šťavy. Pri kontaktnom grilovaní je horná doska nastaviteľná do piatich polôh, takže ľahko pripravíte aj kvalitné steaky. Gril je opatrený termostatom s plynovým nastavením, teplotu grilovacích dosiek môžete zvoliť podľa typu pokrmu alebo stupňa úpravy.

Ultrasonická aromalampa FANCY HOME

Štýlová ultrasonická aromalampa od Tescomy tvorí takzvanú studenú paru zo zmesi čistej vody a niekoľkých kvapiek prírodného esenciálneho oleja, ktorý pridáte. S lampou príjemne prevoniate všetky miestnosti a je vynikajúca aj pre domácu aromaterapiu a colorterapiu. Dizajn aromalampy je inšpirovaný lávou stekajúcou z vrcholu sopky a dokonale pôsobí predovšetkým pri zapnutom podsvietení. Zvoliť môžete plynulý, alebo prerušovaný režim tvorenia pary, pri podsvietení si môžete vybrať, či sa bude postupne striedať všetkých 7 farieb, alebo zvolíte len jednu. Podsvietenie je tiež možné úplne vypnúť. Ultrasonická aromalampa od Tescomy je dostupná v bielej alebo antracitovej farbe.

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -