Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Udržateľne, nadčasovo a s láskou k ženám

- Reklama -

V duchu motta #PreKazdeTvojeJa robí módna značka Buga ženám spoločnosť v akejkoľvek situácii či životnej úlohe. Obetavé mamy, milujúce manželky a partnerky, sexy dračice, ochotné kamošky, zodpovedné kolegyne – hoci každá je jedinečná a má svoje túžby, všetky sa chcú cítiť príťažlivo a zároveň v pohodlí.

Zakladateľka Petra Šindlerová s manželom Ondrejom okolo seba vytvorili partiu ľudí s veľkým srdcom. Energia, ktorá vládne svetu Buga, je prudko nákazlivá. „Každý z nás má množstvo úloh, navzájom si pomáhame, a preto dokážeme pracovať s radosťou a nové nápady realizovať v krátkom čase,” hovorí Petra, ktorej nadčasové dizajny nosia tisíce žien v Čechách a čoraz viac i na Slovensku.

Obrovská komunita, ktorá okolo značky vyrástla, nedá dopustiť na svoje obľúbené modely.  „Ženy, ktoré nosia Bugu, nám robia nielen lepší každý deň, ale aj otvárajú oči, aby sme sa príliš nezasekli hlavou v oblakoch. Počúvame ich spätnú väzbu a možno aj to je dôvod, prečo ich osudové vzplanutie s Bugou trvá roky,” myslí si Petra. 

Starostlivo vyberané kusy látok pretvárajú šikovné ruky českých krajčírok do nadčasového oblečenia, z ktorého budete mať pri správnej starostlivosti radosť roky. „Od výberu materiálov cez navrhovanie, šitie i balenie produktov ctíme poctivé remeslo a dbáme na kvalitu. Veľké sezónne kolekcie u nás nehľadajte, za to s novinkami prichádzame každý týždeň,” dodáva Petra. 

Objavte svet Buga, ktorý je rafinovane ženský, vždy pohodlný a šetrný k planéte. Urobte si radosť na www.buga.cz. 

PR článok, zdroj: BUGA

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -