Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

UltraContact NXT vyhrala Swiss Automotive Show Innovation Award 2023

- Reklama -

„Ultra je viac.“ UltraContact NXT o tom dokázala presvedčiť porotu SAS Innovation Awards 2023. Doteraz najudržateľnejšia pneumatika z výroby Continental zvíťazila v kategórii „Trvalo udržateľný rozvoj/životné prostredie“ na šiestom švajčiarskom autosalóne, ktorý sa konal v závere augusta 2023.

  • Doteraz najudržateľnejšia pneumatika Continental vyhrala v kategórii „Trvalo udržateľný rozvoj/životné prostredie“ na švajčiarskom autosalóne (SAS) Innovation Awards 2023
  • UltraContact NXT tvoria zo 65 percent obnoviteľné, recyklované materiály s certifikátom hmotnostnej bilancie ISCC PLUS
  • Ocenenie potvrdzuje ambiciózne ciele spoločnosti Continental v oblasti udržateľnosti

S až 65 percentami obnoviteľných, recyklovaných materiálov a materiálov s certifikáciou hmotnostnej bilancie kombinuje nová letná pneumatika pozoruhodne vysoký podiel trvalo udržateľných materiálov s maximálnou bezpečnosťou a výkonom. Všetky rozmery zároveň nesú najvyššie možné hodnotenie A v rámci štítku pneumatík EÚ z hľadiska valivého odporu, brzdenia za mokra a vonkajšieho hluku. Continental spustil výrobu pneumatiky v júli 2023.

„Continental si stanovil veľmi ambiciózne ciele, pokiaľ ide o životné prostredie. Od produktového dizajnu pneumatík šetrných k životnému prostrediu, akou je UltraContact NXT, až po dôsledné znižovanie emisií v dodávateľskom reťazci,“ hovorí Daniel Freund, generálny riaditeľ spoločnosti Continental Suisse SA. „Moje poďakovanie patrí nášmu ambicióznemu tímu a porote za uznanie našich dlhoročných inovácií v oblasti udržateľnosti,“ doplnil.

Ucelený prístup pre väčšiu udržateľnosť

Continental neúnavne pracuje na zdokonaľovaní inovatívnych technológií a udržateľných produktov a služieb v rámci celého svojho hodnotového reťazca, od získavania udržateľných materiálov až po recykláciu pneumatík na konci životnosti.

Do roku 2030 chce mať výrobca prémiových pneumatík vo svojich pneumatikách viac ako 40 percent obnoviteľného a recyklovaného obsahu, a stať sa tak najprogresívnejším výrobcom pneumatík. UltraContact NXT je dôležitým krokom k splneniu týchto ambicióznych cieľov udržateľnosti.

Ocenenia SAS Innovation Awards každoročne udeľuje Swiss Automotive Group na švajčiarskom autosalóne. Porota zložená zo skúsených odborníkov z automobilového priemyslu udeľuje ceny za najinovatívnejšie produkty, služby a technológie vystavovateľov veľtrhu v kategóriách „Produktivita“, „Bezpečnosť“ a „Trvalo udržateľný rozvoj/životné prostredie“.

-Tlačová správa-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -