Autentické príbehy, nadčasové témy

Umenie, zážitok, láska k hudbe

0
Umenie, zážitok, láska k hudbe

Speváčka Anka Repková žije hudbou a prostredníctvom nej vám rozpráva príbeh, vtiahne vás do neho. Je vážny, ale aj radostný. Ak ju zažijete na koncerte, strhne vás svojou energiou a ohromí silným hlasom.

Anka Repková svojím spevom šíri radosť už viac ako 20 rokov. Nie je však len speváčka, ale aj autorka piesní a textov, hlasová koučka a herečka. Svoju profesionálnu kariéru odštartovala muzikálom Vlasy na Novej scéne v roku 2003. Nasledovali roly v muzikáloch Rebelové a Rocky Horror Show s režisérmi Filipom Renčom a Jožkom Bednárikom. Ten ocenil Ankine stvárnenie hlavnej ženskej postavy Janet, a preto s radosťou prijal rolu krstného otca jej albumu s názvom Áno, už to viem…

Ako sólistka Big Bandu Gustáva Broma svojím spevom zaujala v TV Show Let´s Dance a
Bailando na TV Markíza. K spolupráci si ju prizval aj Dalibor Janda, aby ako hostka vystúpila na jeho koncertoch. Svoje spevácke umenie neustále zdokonaľuje u renomovaných pedagógov v Londýne, New Yorku či Prahe.

Na súkromných aj verejných podujatiach vystupuje so svojou kapelou, s klaviristom, aj so svojím gospelovým zborom. V jej podaní môžete počuť okrem vlastnej tvorby aj muzikálové a popové piesne, francúzske šansóny, jazzové štandardy či tanečné hity.

„Jej presvedčivý výkon vás nenechá na pochybách, že žije hudbou a jej hlas je médiom, ktoré naozaj osviežuje.”
Ján Hromada
Creative Director, Promoland, s.r.o.

„Jej fantastická komunikácia s publikom presvedčila hostí nielen k tancu, ale aj k
spevu!”
Mgr. Danka Velecká
Marketing & Sales Director, Golf International

www.ankarepkova.sk
www.hudbanaevent.sk