Autentické príbehy, nadčasové témy

Ungaro Man – Emanuel Ungaro

0

Emanuel Ungaro vytvoril novú vôňu Ungaro Man ako symbol základnej filozofie svojej značky. Jeho charizmatická osobnosť predstavuje moderného zvodcu.

Muž Ungaro vyžaruje sebavedomie. Je autentický a odvážny, rád sa pohráva s módnymi štýlmi. Hoci drží krok so súčasnosťou, stále si dokáže vytvoriť vlastné pravidlá. Zvádzanie je jeho prirodzenou vlastnosťou.

Vôňa stelesňuje charizmatickú a elegantnú mužnosť moderného zvodcu. Vôňa Ungaro Man je provokačne moderná, svieža a veľmi zmyselná. Lístky bazalky dodávajú vôni aromatickú sviežosť, mužnosť, a zdôrazňujú jej originalitu a jedinečnosť. Zo sviežeho a zvodného akordu Stredozemného mora vystupuje jemne korenistý tabak. Cédrové drevo dodáva eleganciu a rafinovanosť, spája v sebe klasické, mladistvé, moderné prvky. Vyvoláva intenzívne zmyslové pocity.

Rodina vôní: sviežo-moderná, aromatická, drevitá.

Tvorkyňa vône: Marie Salamagne

Balenie

Odlišný, rafinovaný, jedinečný…
Taký je dizajn novej vône Ungaro Man. Flakón oblých línií je navrhnutý renomovanou umelkyňou Sylvie De France, ktorá ho oblieka do jemnej, chladivej, svetlomodrej farby. Vyvoláva zvláštnu mužnú auru zvodnosti. Názov Ungaro Man je vyrytý do flakónu ako nezmazateľná stopa vône. Vonkajšie balenie je tmavomodrej farby, ktorá umožňuje vyniknúť striebornému logu s tieňovaným názvom Ungaro.

Kúpeľová línia – šampón a sprchový gél dva v jednom 150 ml

Šampón a sprchový gél 2 v 1 Ungaro Man obsahuje inovačné a technologicky pokrokové zložky. Jemné zloženie povzbudzuje pokožku hlavy a zanecháva vlasy a pokožku jemné, čisté a zvodne voňavé.


Reklamný vizuál

Muž Ungaro je neodolateľne zvodný. Je bezprostredný, jedinečný a nepotrebuje si nič dokazovať. Ženy priťahuje ako magnet, nič nedokáže premôcť jeho magickú. V jeho živote má vôňa Ungaro Man významné miesto. Je jeho nástrojom zvádzania, dodáva mu energiu.

Fotograf a umelecký riaditeľ: Michelangelo di Battista.

Sortiment
Toaletná voda     30 ml
Toaletná voda     50 ml
Toaletná voda     90 ml
Šampón a sprchový gél 2 v 1   150 ml

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.ungaro.com