Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Unikátny lom v ČR, sauna na hladine a tajomné skaly

- Reklama -

Niečo, čo ste ešte nevideli? Tak presne také je toto miesto – v českom lome Hranice vás čakajú borovice, tichá voda a žulové skaly. K tomu unikátna plávajúca sauna a kúpeľ v HotTub.

“V Česku nie je veľa miest, kde ráno vstanete a môžete sa ísť vykúpať do “svojho” lomu,” začína rozprávanie česká platforma Amazing Places, ktorá hľadá nádherné a neobyčajné miesta nielen v ČR. Toto netradičné ubytovanie nájdete na Vysočine, neďaleko Lipnice nad Sázavou a ponúka absolútny pokoj a súkromie.

Cesta lesom a za bránou vlastný svet

Kým sa sem dostanete, tak cesta lesom vás naladí presne na ten správny zážitok – dobrodružstvo s puncom luxusu. Keď uvidíte drevenú bránu, ste na mieste. Po otvorení zostanete pozerať s otvorenými ústami. Neskutočná panoráma zatopeného žulového lomu s plávajúcou saunu a útulný cabin k tomu. Tento glampingový tip v Hidden Retreat je niečo, čo sme tu ešte nemali.

“V areáli si okrem lomu užijete súkromnú saunu plávajúcu na jeho hladine. Zrelaxovať môžete v drevom vykurovanom cédrovom sude s horúcou vodou a večer si ugrilovať niečo dobré na terase s výhľadom na krásnu okolitú prírodu. Absencia svetelného smogu prináša so súmrakom možnosť nahliadnuť do vnútra vesmíru, spev vtákov, vôňa lesa a zeleň stromov zase do toho vášho,” opisujú miesto Amazing Places.

Sauna a kúpací sud je to pravé na relax…

Tá spomínaná sauna so smrekovcovou fasádou, ktorá sa vznáša na vodnej hladine, pochádza z rúk architektov z ateliéru HRA a patrí medzi tie najkrajšie v Česku. Ubytovanie pre dvoch dospelých vo vnútri, kde nájdete aj vybavený kuchynský kút či sociálne zariadenie. Príjemne a jednoducho zariadená “chajdička” na vode ma po ruke všetko, čo vám tu treba na pár dní. Funkčné prevedenie a dizajn, k tomu vypnutie od rušného mesta zanechá v každom návštevníkovi nezabudnuteľný pocit…

Pripravila Martina Baumann

zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -