Autentické príbehy, nadčasové témy

Úspech Pierfrancesca Vaga

0

Šéfa úspešnej spoločnosti MSC Crociere Pierfrancesco Vago možno bez okolkov nazvať šťastným mužom. Jednak vedie úspešnú spoločnosť, ktorá vo svojej flotile disponuje najkrajšou loďou sveta (MSC Fantasia), a pred nedávnom získal ocenenie Yachtsman 2008.

Úspešnými ľuďmi sa svet len tak hemží. Každý z nás vo svojom živote úspešne „zabodoval“, získal niečo, po čom túžil, aj keď sa častokrát jednalo o maličkosť. No len málo ľudí dokázalo systematicky pracovať na svojom úspechu, zdolávať prekážky s cieľom siahnuť na „nedosiahnuteľné“, na najodvážnejšie sny, ktoré už pri pomyslení na ne vzbudzovali rešpekt. Pierfrancesco Vago dokázal, že tvrdou prácou, vášňou pre svoje poslanie, dokážeme vystúpiť až na najvyššie priečky. Spoločnosť MSC Crociere sa pod jeho vedením vypracovala medzi špičku v oblasti prevádzkovania luxusných výletných plavieb. O jeho úžasnom nasadení svedčí aj jeho marcové ocenenie Yachtsman 2008, ktoré si prevzal na slávnostnom evente, ktorý sa konal počas známeho „jachtárskeho veľtrhu“ v Benátkach –  Salone Nautico Internazionale di Venezia. Na organizácii podujatia sa podieľal časopis  Yacht Capital magazine. Pierfrancesco Vago – muž, ktorý patrí k významným odborníkom v oblasti moreplavby, si prevzal ocenenie v spoločnosti čelných predstaviteľov mesta Benátky, lídrov obchodných spoločností operujúcich v oblasti moreplavby a novinárov v  Palazzo Vendramin Calergi.

„Som poctený, že môžem prevziať toto dôležité ocenenie mojej vášne a hlbokú lásku k moru. Prijímam túto cenu, ako kapitán, ktorá sa môže pochváliť moderným, dynamickým tímom, ktorý sa každý deň snaží riešiť nové výzvy“, vyjadril svoje potešenie Pierfrancesco Vago.

Okrem toho dodal: „Naša spoločnosť sa môže pochváliť najvyššou úrovňou profesionality s tímom mladých a dynamických ľudí, ktorých hlavným poslaním je úspech a rast spoločnosti. Ich práca, produktívnosť a nadšenie v posledných rokoch vyniesla spoločnosť MSC Crociere na miesto,  ktoré jej dnes právom patrí.“

MSC Crociere dnes vlastní najmodernejšiu flotilu na svete, ktorú tvorí deväť lodí: MSC Fantasia, MSC Poesia, MSC Orchestra, MSC Musica, MSC Sinfonia, MSC Armonia, MSC Opera, MSC Lirica a MSC Melody, ktoré sa plavia počas celého roka v destináciách akými sú – oblasť Stredozemného mora, severnej Európy, Atlantického oceána, Karibiku, Severná a Južná Amerika, Indický oceán a Južná Afrika.
Onedlho sa súčasťou flotily stanú nové posily MSC Splendida a MSC Magnifica. MSC Crociere je jediná spoločnosť, ktorá získala šesť „Golden Pearl Award“ od Bureau Veritas za najvyššiu úroveň kvality riadenia a ochranu životného prostredia.

Peter Fritz                Photos: MSC Crociere Press

www.msccrociere.it
www.msccruises.com
www.luxusneplavby.sk
www.oneworldtravel.sk