Autentické príbehy, nadčasové témy

Užite si to v Grund Resort Golf&Ski

0

Užite si to v Grund Resort Golf&Ski

Dámy, už vás niekedy napadlo vziať najlepšiu kamarátku, odísť preč z mesta a poriadne si užiť víkend v pohodlí a luxuse? A páni, nestálo by za to vybehnúť kdesi do prírody, ale pritom v štýle – napríklad pri adrenalínovej aktivite či na golfe?

V oboch prípadoch je správna odpoveď ÁNO. Tak nečakajte kým vás pohltí stres a smog veľkomesta, sťažovanie partnerov či partneriek, a vydajte sa spoločne do raja pre telo i dušu – krkonošského hotela Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách. Tento designový skvost v srdci prírody si totiž tentokrát pripravil balíčky presne pre vás.

Dámska jazda po krkonošsky:

Príjazd vás a vašich najvernejších bude zvýraznený welcome drinkom a ubytovaním v pohodlnej dvojlôžkovej izbe, kde strávite dve noci. Privítajú vás tu pralinky a ovocie, k dispozícii budete mať i fľašu sektu s jahodami, s ktorou bude rozhovor o vašich strastiach i slastiach omnoho zaujímavejšia. Vydajte sa na výlet s piknikovým košom do prírody alebo zažite gurmánske potešenie pri výbornej večeri pripravenej šéfkuchárom Jiřím Středom. Pobyt vám určite spríjemní aj masáž podľa vlastného výberu, voľný vstup do wellness, manikúra či pedikúra. Takto strávený čas potom nemôže viesť k ničomu inému než k dokonalému uvoľneniu a príjemne prežitému času s kamarátkou, ktorá vám tu bude tím najlepším spoločníkom.

DÁMSKÁ JAZDA“

– Welcome drink pre dve osoby
– Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na dve noci s raňajkami
– Pralinky a ovocie na izbe na privítanie
– Fľaša sektu a jahody
– Piknikový kôš alebo večera pre dve dámy
– Masáž podľa vlastného výberu
– Služby manikérky/pedikérky podľa vlastného výberu  dve osoby
– Voľný vstup do wellness (bazén s protiprúdom, vírivka, sauna)
– Parkovanie
– Pre golfistky 20% zľava na green fee na 18 jamkovom ihrisku
– Každá ďalšia noc s 15% zľavou
– Výhody karty hosťa (vstup do areálu Parku Mladé Buky a iné výhody)

Páni, v Grund rezorte myslia i na vás!

Čo tak prekvapiť svojho priateľa luxusným víkendom plným zábavy, akcie a relaxu? Odolal by len blázon -ajna pánov totiž po príchode čaká príjemné privítanie v podobe welcome drinku a ovocia, ktoré len ľahko naznačí, že vás tu čakajú samé nezabudnuteľné zážitky. Je tu pre vás totiž pripravený výlet na štvorkolke po cestách i v drsnom teréne, masáže, pivo na izbe či večera, prípadne piknikový kôš pre stravovanie na čerstvom vzduchu. Pokiaľ hráte golf, nadchne vás 18 jamkové ihrisko i 20% zľava na green fee. Samozrejmosťou je voľný vstup do hotelového wellness, kde si môžete užívať bazén s protiprúdom, sauny a vírivky. Hoďte teda aspoň na chvíľu všedné starosti za hlavu, zbaľte sa príďte sem – ľutovať rozhodne nebudete.


„PÁNSKÁ JAZDA“

– Welcome drink pre dve osoby
– Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na dve noci s raňajkami
– Výlet na štvorkolkách (1 štvorkolka – možnosť striedania, výlet 25km po cestách i v   

  teréne, podmienka VP B)
– Ovocie v izbe na privítanie
– 2 pivá na izbu
– Piknikový kôš alebo večera pre dvoch pánov
– Masáž podľa vlastného výberu
– Voľný vstup do wellness (bazén s protiprúdom, vírivka, sauna)
– Parkovanie
– Pre golfistov 20% zľava na green fee na 18 jamkovom ihrisku
– Každá ďalšia noc s 15% zľavou
– Výhody karty hosťa (vstup do areálu Parku Mladé Buky a iné výhody)

O hoteli Grund Resort golf&ski
Na začiatku septembra 2009 sa v Mladých Bukách otvoril Grund Resort Golf&Ski, projekt rodinné spoločnosti Grund, ktorá v obci úspešne podniká už od roku 1990. Na mieste, kde dovtedy stálo 9 jamkové ihrisko, sa pod hlavičkou Grund Resort Golf&Ski otvorilo 18 jamkové ihrisko a 4 hviezdičkový hotel s relaxačnou zónou a reštauráciou. Súčasťou Resortu je aj lyžiarsky areál.

Words & Photos: ASPEN PR

www.grundresort.cz