Autentické príbehy, nadčasové témy

V Bratislave začína už šiesty ročník turné UEFA Champions League Trophy Tour, ktorú prináša UniCredit

0

So začiatkom skupinovej fázy UEFA Champions League a vstupom do svojej šiestej sezóny v pozícii oficiálneho sponzora UniCredit Bank odštartovala svoju tohtoročnú účasť na UEFA Champions League Trophy Tour. Počas štyroch týždňov Trophy Tour navštívi štyri krajiny a futbalová horúčka sa bude šíriť po celej strednej a východnej Európe.

V sezóne 2014 uvidia Slováci ikonickú ušatú trofej ako prví. UEFA Champions League Trophy Tour 2014 začína v Bratislave 26. – 28. septembra a bude hosťovať v týchto mestách: vo Viedni 2. – 4. októbra, v Záhrebe 10. – 12. októbra a nakoniec v Belehrade 17. – 19. októbra.

Do Bratislavy prichádza v rámci UEFA Champions League Trophy Tour aj oficiálny UniCredit ambasádor pre UEFA Champions League Trophy Tour – Ruud Gullit a oficiálny ambasádor UEFA Champions League Trophy Tour – Steve McManaman.
S tohtoročným mottom „Staňte sa súčasťou vzrušujúceho zážitku“ sa Trophy Tour snaží priblížiť futbalovým fanúšikom najprestížnejšiu európsku futbalovú súťaž, UEFA Champions League, a samozrejme aj jej trofej, ktorá je ikonou európskeho klubového futbalu. V Bratislave sa spolu s celým týmto podujatím bude spájať aj populárne bezplatné U konto s výbermi zo všetkých bankomatov zadarmo, ktoré je možné označiť za šampióna medzi bankovými účtami.

V rámci UEFA Champions League Trophy Tour bude v štyroch hlavných európskych mestách vystavená trofej na špeciálnom vyhliadkovom autobuse Trophy Tour, ktorý s trofejou vykoná okružnú jazdu okolo mesta. Účelom tejto akcie je pritiahnuť pozornosť a vzbudiť záujem verejnosti o toto podujatie, priniesť a rozšíriť futbalovú atmosféru po celom meste.

Trofej sa teraz predstaví ešte väčšiemu počtu divákov, a to vďaka špeciálnemu priestorovému riešeniu konštrukcie výstavnej plošiny. Trofej tak budú môcť vidieť aj mnohí okoloidúci na hlavných námestiach. Tým, že trofej bude umiestnená na najvyššom bode výstavnej plošiny, návštevníci sa budú môcť sami zapojiť do osláv UEFA Champions League na plošine a odfotiť sa s trofejou a davmi ostatných jasajúcich fanúšikov.
 „Pre UniCredit, ako oficiálneho sponzora UEFA Champions League, je poctou, že má aj tento rok možnosť zúčastniť sa Trophy Tour a podeliť sa ľuďmi a hlavne s futbalovými fanúšikmi o radosť z tejto krásnej striebornej trofeje,“ uviedol Gianni Franco Papa, riaditeľ Divízie pre SVE skupiny UniCredit, ktorý sa zúčastnil na tlačovej konferencii v Bratislave. „Číselné údaje o Trophy Tour za uplynulých päť rokov sú jasným dôkazom o tom, akým fascinujúcim dojmom UEFA Champions League pôsobí„, dodáva Gianni Franco Papa. Trophy Tour navštívila 66 miest v 14 rôznych krajinách Európy. Na exhibícii sa zúčastnilo viac ako 500 000 fanúšikov, ktorí pózovali na viac ako 146 000 fotografiách s obdivovanou trofejou.

Trophy Tour má pre nás v UniCredit Bank veľký význam, pretože je to pre nás príležitosť osobne sa stretnúť s fanúšikmi futbalu po celej Európe. Som veľmi rád, že po štyroch rokoch, kedy sme slávnu futbalovú trofej vítali s našimi klientmi a fanúšikmi v Čechách aj na Slovensku, môžeme opäť v Bratislave priblížiť verejnosti najprestížnejšiu európsku klubovú futbalovú súťaž„, povedal Jiří Kunert, generálny riaditeľ UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Ako ďalej dodal, „vidieť túto trofej naživo je vždy mimoriadna udalosť. Je to jednoducho výborná príležitosť, ako vyvolať v ľuďoch záujem o UEFA Champions League a samozrejme aj posilniť vzťah s UniCredit.
Do Bratislavy prichádza ako oficiálny UniCredit ambasádor Ruud Gullit, ktorý povedal: „Po fantastických zážitkoch z uplynulých ročníkov som nadmieru šťastný, že sa znovu môžem zúčastniť na UEFA Champions League Trophy Tour. Toto jedinečné podujatie UniCredit ponúka tisíckam fanúšikov po celej Európe možnosť dostať sa naozaj blízko k tejto vytúženej trofeji a zažiť neuveriteľné emócie najslávnejšej súťaže v rámci európskeho klubového futbalu„.

Words / Photos: Press

www.unicredit.eu/champions