Autentické príbehy, nadčasové témy

V klenotoch Chopard

0

V klenotoch Chopard

Chopard, známa klenotnícka spoločnosť, ktorá sa stala oficiálnou značkou dôležitej udalosti vo svete filmu, predviedla svoje jagavé kúsky. Na premiére filmového muzikálu Deväť – nominovaného na Zlatý glóbus, si šperky prestížnej značky zvolili známe tváre.

O tom, že prichádza čas „červených kobercov“, filmových eventov, oceňovaní, je známe všetkým filmovým fanúšikom. Blíži sa čas udeľovania filmových Zlatých glóbusov a tiež OSCAROV, ktorým predchádzajú rôzne spoločenské akcie. Jednou z nich bola aj filmová premiéra filmu Deväť, v ktorom sa predstavili také filmové osobnosti, ako Danile Day-Lewis, Penelope Cruz, Marion Cotillard, Nicole Kidman, Kate Hudson či Sophia Loren. Na spomínanej premiére zažiarili herečky Penelope Cruz, Marion Cotillard a Alessia Piovan v šperkoch Chopard.


Penélope Cruz

Nominovaná na Zlatý glóbus za najlepší vedľajší ženský herecký výkon, sa predviedla s náušnicami z bieleho zlata, vyzdobených sadou s diamantov, diamantovým náramkom a prsteňom.


Marion Cotillard

Nominovaná na Zlatý glóbus v kategórii najlepšia herečka, oslnila s čiernymi a bielymi diamantovými korálkami i zlatým prsteňom z bieleho zlata vyzdobeným diamantmi.

Alessia PIOVAN

Talianska herečka si zas vybrala náušnice z bieleho zlata.

NIPOS                                      Photos: Chopard Press

www.chopard.com