Autentické príbehy, nadčasové témy

Veľká noc s čokoládami Melt

0
Veľká noc s čokoládami Melt

Veľkonočná kolekcia Melt pre rok 2017 je vynikajúcim vyvrcholením starostlivo premyslených a inovatívnych receptov. Produkty s vysokým obsahom kakaa, čokolády a chutných orechov či semienok.

Užite si Veľkú noc – naplňte si víkend s lahodnými čokoládovými pochúťkami a krásnymi kvetmi. Melt, to sú  ručne vyrobené nádherné veľkonočné vajíčka len pre vás.

Spoločnosť Melt patrí k londýnskym producentom tých najluxusnejších čokolád. Butik so sídlom v srdci Notting Hill a Holland Park ponúka čerstvé čokolády, ktoré sú ručne vyrábané podľa najnovších svetových trendov.
Práve pripravená čokoláda patrí k najúžasnejším zážitkom. Všetky recepty sú navrhnuté priamo v čokoládovni a obsahujú kombináciu čokolády a rôznych ingrediencií. Okrem toho, tím Melt ponúka denne čerstvé pralinky s cieľom zabezpečiť neustály prísun chutnej a najmä jedinečnej čokolády.

Zážitkom pre každého gurmána je možnosť priamo v predajni sledovať ako sa pred vašimi očami vyrába čokoláda. Môžete si tu vybrať jednotlivé čokolády či darčekové balenia.

Predajňa Melt „útočí“ na všetky zmysly: zrak, hmat, čuch a samozrejme chuť. Sledovanie výroby čokolády je fascinujúce a jej všadeprítomná vôňa opojná.

Čokoláda je jediná potravina, ktorá sa roztápa už pri teplote tela. Oceniť ju môžete iba vtedy, ak si ju necháte roztápať pomaly v ústach. Mix čokolády a ingrediencií vytvára ten najdokonalejší pocit na svete. Melt, úzko spolupracuje s najlepšími výrobcami čokolády.

Spoločnosť Melt  založila v roku 2006 Londýnčanka Louise Nason.

 

Peter Fritz / Melt

Photos: Melt

 

www.meltchocolates.com